Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimin Vazgeçilmez Giysisi 2016 Pardesü Modelleri

Tesettür Giyimin Vazgeçilmez Giysisi 2016   Pardesü Modelleri
23 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyimin Vazgeçilmez Giysisi 2016

Pardesü Modelleri

Tesettür giyimin beklide en önemli kıyafetlerinden biri de pardösülerdir. Bundan dolayı, kadınlar seçimde bulunurken oldukça titiz davranırlar. Dış görünüşüne önem veren kadınlar, şık olmak için kaliteli kumaşları tercih etmektedirler.

2016 Pardesü modellerinde ilk göze çarpan ayrıntı, renklerin yoğunluğudur. Siyah, beyaz, lacivert gibi alışılmışın dışında, canlı renklerin bolca kullanıldığı tasarımlar üretilmiştir. Açık renklerin oluşturduğu pastel tonların yanı sıra; mor, mavi, yeşil, kırmızı gibi canlı renklerde oldukça kullanıldığı görülmektedir.

Pardesü modellerinde, bele tamamen oturan üst bedenin bir kemerle tamamlandığı göze çarpmaktadır. Hemen hemen tüm modellerde kemer kullanılmıştır. Yaka modelleri ise çoğunlukla dik yaka tarzındadır. Bu sezon modellerde, zımba ve düğmeler, taşlar ve inciler gibi birçok materyale yer verilmiştir.

Kadınların en sevdiği modeller arasında yer alan abiye pardesülerde ise, saten kumaşın asaleti ön planda tutulmuştur. Bu tarz modellerde taşlarda kullanılarak pırıltı sağlanmıştır. Ekoseli ve desenli pardesüler ise, tarz yaratmak ve zarafeti yakalamak için iyi bir seçim lacaktır.

Tesettür Giyimin Vazgeçilmez Giysisi 2016

Pardesü Modelleri Resimleri

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git