Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimin Yaz Modasındaki Son Trendleri

Tesettür Giyimin Yaz Modasındaki Son Trendleri
26 Şubat 2015 tarihinde eklendi,

 TESETTÜR GİYİMİN, YAZ MODASINDAKİ SON TRENDLERİ

Tesettür modasındaki yaz kreasyonlarının neler olduğu; elbise, etek, bluz, pardösü ve pantolon modelleri hakkında bilgilerin verildiği bir içeriği sizin için hazırladık. Muhafazakar tarzda giyinen bayanlar için kıyafet bulma zorluğu, artık çok geçmişte kalmıştır. Çünkü, artık bir moda sektörü haline gelen tesettür giyim, modacılarında harika kreasyonlar üretmelerini sağlamıştır. Birbirinden şık kıyafetlerin bulunduğu moda defilelerinde, tesettür giyimin en güzel kıyafetleri sergileniyor.

Bu yaz, kapalı bayanlar için elbiseler, bluzlar, pantolonlar, trençkotlar, pardösüler, şallar ve etekler, birbirinden iddialı ve tarz modellerden oluşuyor. Genelde ikili takım veya üçlü takım olarak da kıyafet bulmak mümkün. Elbiseler, bele tamamen oturan ve etek kısmı hafif valonlu kesimlerden oluşuyor. Kumaş olarak ise keten ve koton ağırlıklı olarak kullanılmış. Elbiselerde, desenler ve geometrik şekilde baskılar da kullanılmış. Bluzlarda ise, dik yaka göze çarpıyor. Pantolon modellerinde dar kesimin yanı sıra rahat kesimlerde var. Fakat genelde dar kesim paça tercih edilmiş. Pantolonların üzerine giyilen tunikler ise, diz kapaklarına kadar uzuyor. Tuniklerde sofistike bir tarz yakalanmış. Renkler ise, canlı renklerden yana olmuş. Fakat siyah ve beyaz kombinasyonu kendini hemen belli ediyor.

Pardösü modellerinde ise, oldukça hareketli modeller kullanılmış. Düğmeler, zımbalar, ve pırıltılı taşlar pardösüleri süslüyor. Kapalı tarzda giyinen kadınlar için belki de en önemli aksesuar şaldır. Bu yaz şallarda geometrik modeller ve çiçekli baskılar ön planda tutulmuş. Kumaşları ise pamuklu ve terletmeyen dokulardan oluşmaktadır. Düz renklerde ise pastel tonlar göze çarpıyor.

Tesettür Giyimin Yaz Modasındaki Son Trend Ürünleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git