Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Gömlek Modelleri ve Kombinleri

Tesettür Gömlek Modelleri ve Kombinleri
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Gömlek Modelleri ve Kombinleri

Bayanların dünyasında gömleğin çok özel bir yeri vardır. Mesela Tesettürlü bayanlar için çok şekilli gömlek desenleri ve kesimleri tasarlanmaktadır.  Gömlek kesimleri kadının tarzını oluşturduğu vakit, kadın bu durumdan haz alıyor, neredeyse bir yaz sezonunu sadece gömlek ile geçirmeyi istiyor. Değişik çeşitleri ile yazın tadını çıkartıyor. Gömlek bir bayanı oldukça zarif gösterir. Eğer kadın zayıf, fiziği oldukça düzgün ise zaten gömlek ile bir bağ oluşturacak, ince beli ile gömleğin güzelliği sayesinde bir bütün olmayı hak kazanacaktır. Kadın kendi giyimi ile kendi karakteri arasında her zaman bir köprü oluşturur. Kadını asil duruşu yapmış olduğu düzgün kıyafet seçimi ile ilgilidir. Bakımlı kadın her zaman farklıdır. Yüzündeki natürel doğallık, onun giyimi ile daha estetik durmasına öncü olacaktır.

Sarı-renkte-tessettür-gömlek
Bu sene yeni bir tasarım ile genç fikirleri güçlü projeleri ile sunan tasarımcılar, şık bir gömlek şeklini ortaya çıkarttılar. Önü kısa arkası oldukça uzun olan değişik bir kesimden bahsedeceğim. Hem spor, oldukça da bir o kadar havalı duran yeni sezon şekilli uzun gömlekler size oldukça yakışacak sizi adeta hanımefendi göstermeyi hedefleyecektir. Ne kadar şanslısınız ki bir bayan olarak kendinize en yakışanı giyme lüksünü yaşıyorsunuz. Hem uygun cebinizi fazla riske sokmayacak hem de manevi güzelliğinizi en iyi şekilde taşıyacak,2016 yılına özgü yeni sezon arkadan uzun gömlek modelleri ile tesettürlü bayanların yüzü gülecek. Dolabınızda buluna eski kıyafetleri daha güzelleri ile değiştirebilir, farkınızı yeniden ortaya sere bilirsiniz.

Yeşil-renkte-trend-tesettür-gömlek
Gönül gözünüz doysun dolabınız harikalar ile dolsun istiyorsanız kapalı bir bayana en yakışacak eğilim gömlekleri size en içten duygularımız ile tavsiye ediyor, sevdiklerinizin karşısında dimdik ve asil durarak güzelliğinizi konuştura bilmenizi istiyoruz. Güzellik kavramı, kişini kendisine olan bakımı ile başlar. Kendiniz ne kadar severseniz bir o kadar da güzel görünürsünüz. Bu sene spor duruşu ve zengin kimliği ile arkadan uzun gömlekler ince kumaşlar ile dokunmuştur. Her renk ve beden ölçülerinize uyacak modeller mevcuttur. Artık yaz sezonunu bunalmadan geçire bileceksiniz.

Tesettür Gömlek Modelleri ve Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git