Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Kaban Modelleri

Tesettür Kaban Modelleri
20 Ağustos 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Kaban Modelleri

Kış mevsiminin olmazsa olmaz kıyafetleri arasında kabanlar ilk sırada yer almaktadır. Renk, model ve tasarım olarak çok fazla seçeneği bulabileceğiniz kabanlar da diğer kıyafetlerde olduğu gibi her sezon farklı tasarımlarla sizlere sunuluyor. 2015-2016 sezonunda bayanların ne çok tercih ettiği kabanlar uzun ve sade tasarımlar oldu. Bu tarz kabanlar genellikle her sezon kullanılabilecek ürünler arasında bulunuyor.

Her yaşa ve her tarza uygun tesettür kaban modelleri, birçok mağazada sizlerin beğenisine sunuluyor. Yeni sezonda dikkat çeken kaban modelleri içerisinde yaka kısmı detaylı olan modeller ön plana çıkıyor. Bu kabanlar daha çok genç bayanlara hitap ediyor. Kış sezonunda tesettür kaban modelleri içerisinde en çok tercih edilen renkler arasında yeşil, bordo ve kahverengi tonları yer alıyor. Bu renk kabanlar doğru kombinler yapıldığında oldukça şık bir görünüm oluşturabiliyor. Özellikle bu renk kabanlar kahverengi tonları eşarp, ayakkabı ve aksesuar kullanıldığında mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Günlük yaşamda genellikle pantolon ve tunik kullanarak kombin yapmayı seven bayanlar daha çok diz hizasında kabanları veya mantoları tercih ediyor. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği diz üzeri kabanlar daha spor bir görünüm oluşturmaktadır. Uzun kabanlarda olduğu gibi kısa kabanlarda da çok fazla seçenek sizlere sunuluyor. Orta ve ileri yaşlardaki bayanların tesettür kaban modelleri içerisindeki tercihleri genellikle koyu renklerden yana oluyor. Hem koyu sade hem de koyu desenli kabanlar bayanlar arasında uzun yıllar kullanılabilecek ve şık görünüm oluşturabilecek ürünler arasında bulunuyor. Bu kabanlarda yer alan kürk mont detayları bayanlar arasında en çok aranılan özelliklerden. Kürk yaka kabanlar genellikle orta yaş bayanlarına hitap ettiği için tesettür mağazalarının olmazsa olmaz parçaları arasında bulunuyor. Aynı zamanda her sezon rahatlıkla bu tarz kabanları bulabilmek mümkündür.

Tesettür Kaban Modelleri

Tesettür Kaban Modelleri

Tesettür kaban modelleri içerisinde yer alan sade tasarımlar da farklı detaylarla farklı hale getirilebiliyor. Özellikle kabanlardan ayrı olarak satılan kürk yakalar gençlerin en fazla kullandığı kış aksesuarları içerisinde yer alıyor. Eğer sizin de sade bir tesettür kabanınız varsa hem büyük kolyelerle hem de kürk ve kurdele yakalarla kabanınıza daha şık ve farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Hardal sarısı kabanlar da yeni sezon tesettür kaban modelleri içerisinde bayanların ilgisini çekiyor. Farklılık ve şıklık isteyenler farklı renk kabanları tercih edebilirler. Fakat bu farklı renk kabanlar her sezon kullanılamamakla birlikte modası çabuk geçiyor. Bu sebeple özellikle koyu renkli kabanlar bayanların daha çok ilgisini çekiyor. Siz her sezon farklı kaban alabilecekseniz ve modayı takip edebilecekseniz farklı kabanları denemeniz sizler için çok uygun olacaktır. Fakat her sene farklı bir kaban alacak gücü olmayan ve aldığı kabanı uzun süre kullanmak isteyen bayanlar yen sezon kabanları arasında çok abartıya kaçmamakla doğru bir tercih yapacaklardır. Tesettür kaban modelleri her mağazanın kaban ve mont kategorilerinde bulunmaktadır. Fakat bilek hizasına kadar uzun olan kabanlar genellikle diğer kaban modellerine nazaran daha az satışa sunulmaktadır. Hem modern hem de şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız tercihinizi diz hizasında ve üzerinde nakış işlemeleri yer alan kabanlardan yana kullanabilirsiniz.

Tesettür Kaban Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git