Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Kap

Tesettür Kap
10 Temmuz 2017 tarihinde eklendi,

Tesettür Kap

tesettur-kap-modelleri

Tesettür giyime olan rağbetin son yıllarda daha da artması sebebiyle tesettür giyimindeki model çeşitliliği de aynı oranda artmaktadır. Günlük, abiye veya özel günler için tasarlanan tesettür kıyafetleri tesettürlü bayanların her anına uygun olarak üretilmeye devam etmektedir. Bunun yanı sıra, her yaştan, her bütçeden, her fiziğe uygun ürün çeşitliliği sunan tesettür kıyafetlerinde ilgi çeken bir diğer ürün ise tesettür kap modelleridir. Bu tesettür giyim ürünü tesettür giyiminde dış kıyafet giymeyi tercih eden tesettürlü bayanlar için pardesü ve feraceye alternatif olarak üretilmektedir.

tesettur-kap

Tesettür giyimde dış kıyafetten maksat ev içinde giyilen elbise veya etek, bluz üzerine dışarı çıkarken giyilen ve vücut hatlarını kapatması amaçlanan kıyafettir. Bunu en güzel şekilde sağlayan vücut hatlarını belli etmeyecek bollukta giyilen ferace veya pardesülerdir. Fakat ferace ve pardesü çok uzun olduğu için bazı tesettürlü bayanlar tarafından rahat giyilemediği gerekçesiyle kullanılmamaktadır. İşte bu talebe uygun olarak üretilen tesettür kap ürünü daha kısa olduğu için bu bayanlara sunulabilecek güzel bir alternatiftir. Her bedene uygun olarak üretilen kaplar her kesimden tesettürlü bayanın kullanabileceği çeşitliliktedir.

tesettur-kap-modeli

Tesettür kap seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus kullanışlı ve rahat olmasıdır, çünkü dışarıda giyilecek bir kıyafet olduğu için çok sık kullanılacak bir üründür. Bunun yanı sıra, renginin her renkle uyumlu olabilecek temel renklerden seçilmesi de yarar sağlayacaktır. Tesettür giyim sektöründe gerek bireysel gerekse kurumsal birçok firmanın üretimi sayesinde ürün çeşitliliği oldukça artmış durumdadır. Tesettür kap alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında rahat ve kullanışlı olması gelir, çünkü dış kıyafete bir alternatif olarak üretilen bu ürün sürekli kullanılacak bir üründür. Bu yüzden kullanılan kumaşın kaliteli olması, mevsimine uygun kumaşlar seçilerek üretilmesi, modelinin rahat olması gerekmektedir.

tesettur-kaplar

Modelinde dikkat edilmesi gerekenlerin başında omuz ve kol bölgesinin rahat oturması, sıkı olmaması ve rahat hareket edebilecek şekilde bol olması gelir. Bununla birlikte, tesettür kap alınırken renginin her renkle uyumlu olabilecek temel renklerden biri içinden seçilmesi de bir diğer dikkat edilmesi gereken husustur. Her tür kıyafetin üzerine giyilebileceği için her renkle uyumlu olması kullanım sırasında rahatlık sağlayacaktır. Tüm bunlar dikkate alınarak tesettür kap seçilmeli ve tesettür kap fiyatları konusunda büyük bir çeşitliliğin var olduğu bilinmelidir. Her bütçeden tesettürlü bayan için bulunabilecek hem kaliteli hem de kullanışlı tesettür kaplar mevcuttur. Şıklığınıza şıklık katın.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git