Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Kombinleri

Tesettür Kombinleri
26 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Kombinleri

Kapalı bayanların en çok dikkat ettiği konu giyimde yakaladıkları o şahane uyumdur. Uyum onların en çok altını çizdiği konudur. Bu nedenle kombin meraklarının ne kadar yüksek olduğunu sanırım anlamışsınızdır.
ilkbahar-tesettur-kombin
Tesettürde kombin demek en popüler giyimler ile bir model çıkartmak demektir. Diyelim ki marka ürünler ve bu markayı hedef alan tasarımcılar bir araya geldiklerinde en güzel kombini yakalamak sizin için zor olmayabilir.

Bunlardan birkaç tanesini ele almamız gerekirse, tozlu tesettür giyim modelleri, armine giyim yeni trend modeller, alvina giyim birbirinden şık tasarımlar ve benzeri marka giyimler ile kombin yapabilir, kendinizde olağan üstü bir fark yaratabilirsiniz.

2017 Tesettür giyim koleksiyonları ve en gözde tesettür kombinleri hakkında bilgileri sizlere sunmak istiyoruz. Armine 2017 Sonbahar/Kış kombinlerinde en çok dikkatleri üzerimize çeken, birbirinden şık kap ve kaban modelleri bir de dar kesim etek ve elbise modelleridir.

Bu sene en çok satılan etek, elbise modellerinde her şalınıza, ayakkabınıza uygun modeli kombinleyebilecek, dış giyim olarak ise en şık kap modeller ya da kaban modeller ile en standart kombi elde edeceksiniz.

Bu sene armine giyim ürünleri en ön planlarda yerini korumaya devam ediyor. Tozlu giyim tunik kombinlerinde ise her mevsime uygun tasarlanmış birbirinden şık tunikleri pantolon ve eteklerinizde kombinleyebilecek, dilerseniz bunu takım halinde alabileceksiniz.
tarz-tesettur-kombin
Birde tozlu giyimin kışa özel farece modelleri sayesinde kombin zevkiniz en üst zirvelere taşıyabileceksiniz. Tesettür kombinlerinde her giyime göre değişik kombin yapmanız mümkün.renkli-tesettur-kombin

Örneğin elbise tarz giyimlerde ayakkabı ve çanta uyumu tesettür bayanda çok ilgi uyandırır.

Diyelim ki klasik bir elbise modelini alan bir tesettürlü bayan altına son model spor ayakkabı alıp, koluna da spor çanta takarsa burada vasat bir görüntü ortaya çıkacak bu kombin bayanın üzerinde sırıtmaya devam edecektir.

Bu yüzden kombin alacağınız marka ve tasarıma göre özenle hazırlanmalı sizi o güne en yakışır vaziyete getirebilmelidir. Marka model kombinler ile tanışmak istiyorsanız tesettür kombinlerinde size kaliteli birden fazla seçenek görünüyor. Mesela 2017 nihan giyim tesettür kombinlerinde sizi uğraştırmayan şahane parçalar ile tanışabilirsiniz.

Ayrıca diğer popüler markalar olan alvina, armine, tozlu giyim, nihan giyim, kayra giyim kısacası tanınmış bu markalarda tesettür giyimlerinizde en şahane kombinleri ortaya çıkarta bilirsiniz.

Örneğin moda Merve şal modası, eşarp modası diğer gözde modalar ve kombinleri gibi uyumu kendiniz keşfedebilir, Güzellik saltanatınızı en iyi seviyelere taşıyabilirsiniz.

Tesettür giyim kombinlerinde bayanlara özel seçenekler oldukça fazladır. Tesettür giyim furyalarında markayı hedefleyin.

Tesettür Kombinleri Resimleri
sari-tesettur-kombin

tesettur-kombin

tesettur-kombini

tesettur-kombinler

tesettur-kombinleri

tesettur-kombin-model

tesettur-kombin-modeli

tesettur-kombin-modelleri

trend-kombinleme-tesettur-kombin

trend-tesettur-model

yaz-tesettur-kombin

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git