Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür Mayo Modelleri
24 Ekim 2017 tarihinde eklendi,

Tesettür Mayo Modelleri

tesettur-mayo-modelleri-17
Tekstil sektörü geliştikçe tesettür kıyafet modelleri için de daha şık ve kullanılabilir ürünler tasarlanmaya başladı. Bu nedenle bayanların hem zevklerinize göre giyinmesi hem de istedikleri zaman kullanması için farklı tasarımlar ve modeller oluşturulmuş oldu. Birçok tesettürlü bayanın sorun yaşadığı konulardan bir tanesi olan tesettür mayolar da bu anlamda farklı tasarımlar sunması ve her yaşa göre kullanılabilecek farklı modeller sunması nedeni ile sevilen koleksiyonlar içeriyor. Kullanabileceğiniz modeller arasında seçim yaparken elbette doğru karar vermeniz önemli. Yanlış bir mayo seçimi hem sizi zor durumda bırakacak hem de sevmediğiniz bir kıyafeti almış olmanıza neden olacaktır. Bu anlamda öncelikle hazırlanan tesettür mayo modelleri ve tasarımlarını incelemekte fayda var. Hazırlanan yeni sezon modelleri farklı kalıplar sunuyor. Bazı modellerde yarı kapalı olarak kullanabileceğiniz bazı modellerde ise tam kapalı olarak kullanabileceğiniz modeller sunulmuş.
tesettur-mayo-modelleri-2
Genelde tesettür mayo modelleri denildiğinde akla ilk gelen tasarımlar haşemalar oluyor. Bu tarz modeller kullanım açısından daha zor olan tasarımlardır. Eğer doğru bir kumaş seçimi yapmamışsanız hem sizi şişman göstermesi hem de denize her girip çıktığınızda üstünüze yapışması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak haşema için tasarlanan tek parça modellerde kaliteli kumaşlar tercih ediyorsanız daha hızlı kuruduğu için üzerinize yapışma riski kalmayacaktır. Bunun yerine kullanabileceğiniz iki parçalı modeller ise tam anlamıyla rahat edebileceğiniz, denize girerken severek kullanabileceğiniz modeller olabilir. Genelde kapalı pek çok bayan iki parçalı modeller kullanmayı tercih ediyor. Hazırlanan modeller oldukça şık. Zevklerinize göre seçim yapabileceğiniz tasarımlar çok dikkat çeken renkler içermiyor. Genelde lacivert, siyah koyu renkler kullanılan modeller her zaman kullanabileceğiniz modeller olacaktır. Ancak siz renkli tasarımlar kullanmak isterseniz mint, pembe, pudra, beyaz gibi renklerden yana da seçim yapabilirsiniz. İki parçalı olarak hazırlanan tasarımlarda tunik boyu dize kadar geldiği için sahilde ya da denizde rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca alt giyim parçası için de yine normal paça ya da tayt modeli olarak hazırlanan modelleri kullanabiliyorsunuz. Bu nedenle şık bir seçim yapabilirsiniz. Kullanacağınız modellerde başlık seçimi ise takım olarak sunulan modellerde kendi başlığı ile kullanılabiliyor. Yarı kapalı mayo modelleri de hem genç hem de orta yaş bayanların rahatlıkla kullanabileceği modeller olacaktır. Sadece kapalı bayanlar değil aynı zamanda açık bayanlar da yarı kapalı tesettür mayo modelleri kullanmayı tercih ediyor. Tunik modelinde kısa kollu ya da sıfır kol olarak kullanılan tasarımları yine yarım taytlar tamamlıyor. Genelde tesettür için çok uygun bir kıyafet olmasa da bayanlara özel sahil ve havuzlarda rahatlıkla kullanılabilecek bir model olarak görebilirsiniz. Özellikle çocuklar ve gençler için son derece kullanışlı olduğundan ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Yarı kapalı olarak hazırlanan tasarımlarda da canlı renkler ön planda.

Tesettür Mayo Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git