Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Modasında 70’li Yıllara Dönüş

Tesettür Modasında 70’li Yıllara Dönüş
3 Haziran 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Modasında 70’li Yıllara Dönüş

Moda tekerrürden ibarettir sözünü doğrularcasına her yıl, geçmiş bir yıla dönüyoruz ve o yılın etkilerini günümüzde görüyoruz. 2015 yazında da 70’li yılların dönüşüne şahit oluyoruz ve o yılların trendlerinin günümüzdeki kıyafetlere yansımalarını  görüyoruz. Tesettür modası da  bu geri dönüşe tepkisiz kalmıyor ve 2015 yazında tesettür kıyafetlerde 70’li yılların trendleri görülüyor.

Salaş Bluzlar ve Çiçekli Gömlekler :

70’lİ yıllarda kıyafetlerde rahatlık ön plandaydı. Bu nedenle salaş bluzlar oldukça modaydı. Günümüzde de bol kesim salaş bluzlar trend oluyor. Rengarenk salaş bluzlar İspanyol paça pantolonlarla ya da jeanlerle kombin ediliyor. Desen olarak ta çiçek desenleri revaçta oluyor. Özellikle iri çiçek desenli gömlekler bol kesim pantolonlarla kombinleniyor.

İspanyol Paçalar ve Pantolon Etekler :

Bu yaz pantolonlarda da rahatlık ön plana çıktığı için pantolonların paçaları büyüyor ve İspanyol paçalar çok moda oluyor. İspanyol paça pantolonlar hem gömlekle hem de bluzlarla çok şık duruyor. Bu yazın diğer trendi de pantolon etekler oluyor. Desenli ya da düz renkteki pantolon etekler özellikle kemer takıldığında çok şık duruyor.

Etnik Desenli Elbiseler :

2015 yazında elbiselerde etnik desenler göze çarpıyor. Etnik desenli uzun elbiseler çapraz askılı püsküllü çantalarla çok hoş bir ikili oluşturuyor.

Rengarenk Aksesuarlar :

2015 yazında kıyafetler renklendiği gibi aksesuarlarda renkleniyor. Özellikle büyük madalyon şeklinde kolyeler, etnik tarzdaki bilezikler, örme ve deri bileklikler çok revaçta oluyor. Gene kıyafetler renkli gözlükler ve çantalarlakombin ediliyor.

Tesettür Modasında 70’li Yıllara Dönüş Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git