Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Modasında Dikkat Çekici Detaylar

Tesettür Modasında Dikkat Çekici Detaylar
8 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Modasında Dikkat Çekici Detaylar

 

Özel günlerinize eşlik edecek göz alıcı renklerin kaliteli kumaşlarla birleştiği çok şık abiye modellerinde işleme detayları da ön planda dantel ve güpür detayların şifonla birleşmesiyle göz alıcı tesettür abiyeler bu sene size zerafet katacak. Tesettür abiyelerinde özellikle prenses balık abiye modellerinin yanı sıra tüllü ve pullu modeller de dikkatleri üstüne toplayacak. Fakat bu güzel abiyeleri seçerken ten uyumuna da dikkat edilmelidir. Böylelikle teninize uygun renkle bulunduğunuz ortamın en şık bayanı siz olabilirsiniz 2016 senesinin tesettür sonbahar-kış modası tekdüzelikten uzak farklılıklarla doludur. Bu sene rengarenk kombinlerle, birbirinden güzel çiçek desenleriyle tesettürlü hanımlar kış ayında adeta yaz havası estirecektir. Birbirinden farklı renk ve modellerle çeşitli kombinlerin yapılacağı kış modasında hanımlar şıklık yarışına girecektir. Bu sene tesettür modasında dikkati en çok çeken ürünler arasında işlemeli elbiseler yer almaktadır. Birçok işlemeli elbise, bu sene tesettür modasına girmiş ve birçok bayan da bu elbiseleri kullanarak şıklığına şıklık katmaktadır.

Tesettür modası, hanımların gerçekte şıklık konusunda yarıştığı bir moda biçimidir. Türkiye’ de tesettür modaına uyan ve birçok modacının ilgisini çeken çok sayıda hanım bulunmaktadır. Tesettür modasında bu sene pembe ve tonlarında kullanılan renkler bir hayli yaygındır. Sobnaha aylarında özellikle sıcak renklere yapılan geçiş kişileri son derece mutlu etmektedir. Tesettür modasının favori paraları arasında tunik ve pantolon kombinleri yer almaktadır. Hanımla birbirinden farklı tuniklerle tayt ya da pantolonları kombin edebilmekte ve tesettür modasında çok şık bir görüntüye de bu saye de imza atılmış olabilir Tunik ve pantolon kombinleri, günlük yaşamda tesettürlü hanımları sıklıkla kullanmakta olduğu parçalar arasında yer almaktadır. Hanımların bu paraları kominleyerek modern ve rahat bir forma da ulaşmış olurlar Bunun dışında tesettür modasında en çok kullanılan detaylar arasında, eşarplar, elbiseler uzun pantolonlar, pardesü ve feraceler gibi sayısız para da yer almaktadır. Hepsinin ortak amacı aynı olsa da, çeşitli aksesuarlar yardımıyla tesettür modasında farklılık yaratmanız son derece mümkündür. Bu sayede de kısa bir süre içerisinde ideal görüntüye de ulaşmış olabilirsiniz.

 

Tesettür Modasında Dikkat Çekici Detaylar Resimleri

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git