Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Modasında Fırfır Şıklığı

Tesettür Modasında Fırfır Şıklığı
4 Haziran 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Modasında Fırfır Şıklığı

Fırfır, her türlü kıyafete ahenk ve şıklık katar, her kıyafeti ayrı bir hava ve tarz katar. Bu nedenle moda tasarımcıları fırfır detayını kıyafetlerde oldukça fazla kullanır. Fırfır detayı kıyafetlerde hem günlük hayatta hem de özel davetlerde karşımıza çıkar. Üstelik bu yaz fırfırı kıyafetlerimizde daha fazla görüyoruz. Çünkü bu sene fırfır detayı oldukça trend oluyor. Elbette tesettür giyimde fırfır modasını görmezden gelmiyor ve birçok kıyafette fırfır detayı dikkat çekiyor.

Fırfır özellikle Tesettür giyimde eteklerde, elbiselerde, bluzlarda ve feracelerde kullanılıyor. Eteklerin ucunda görülen fırfır detayı bluz ve elbiselerde ağırlıklı boyun kısmında ortaya çıkıyor.  Fırfır detaylı eteklerinizi fular detaylı bluzunuzla ya da hakim yaka gömleklerinizle kombin ederek çok hoş bir şıklık yaratabiliyorsunuz. Gene fırfır detaylı bluzunuzu klasik kesim pantolonunuzla kombin edebiliyorsunuz. Fırfır feracelerde ise özellikle kol kısmında ya da yaka kısmında kendini göstermektedir. Fırfır detaylı feraceler en sade kıyafeti bile anında şıklaştırmakta ve havasını değiştirmektedir.

Fırfır detaylı kıyafetinizi kombinlerken dikkat etmeniz gereken husus;  fırfır zaten gösterişli bir detay olduğu için, fırfırı hangi kıyafetinizde kullandıysanız diğer kıyafetinizi  daha sade seçerek kombininizi tamamlamalısınız.

Tesettür Giyim Fırfır Modası

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git