Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Modasında Kullanılan Parçalar

Tesettür Modasında Kullanılan Parçalar
8 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Modasında Kullanılan Parçalar

 

Tesettür modası, her geçen gün değişim ve gelişim göstermekte olan moda akımıdır. Tesettürlü hanımların günlük kombinlerinde kullanabilecekleri birçok parça bulunmaktadır. Bu parçalar arasında il sırada çeşitli feraceler, kaplar, tunikler ve elbiseler yer alır. Tesettür modası özellikle düğü, nişan ve bu tarz organizasyonlarda farkını belli etmesiyle bilinmektedir. Son derece kıyafetlerin kullanıldığı moda biçiminde, hanımların çok şık giyindiğini söylemek mümkündür. Tesettür modasında en çok dikkati çeken noktalar arasında ise sürekli yenilenmesi bulunmaktadır. Tesettür modası sürekli bir devinim halinde olarak dikkat çekmektedir. Tesettür kıyafetlerin dışarıda gerçekten pahalı olması sebebiyle insanlar tesettür giyimde uygun fiyatlardan satışa sunulan ürünler aramakta ve genellikle de bunları tercih etmektedirler. Tesettür modasında kullanılan ürünler arasında kaplar da oldukça ilgi çekicidir. Sonbahar ve ilkbahar aylarında kullanılan e soğuktan korunmaya yarayan, birçok aksesuar ve eşarpla çok hoş bir eşleşme yapabileceğiniz bu ürün birçok tesettürlü hanım tarafından sevilmekte ve kullanılmaktadır.

Kaplarda da en çok kullanılan renkler arasında siyah, kahverengi, bordo ve mavi gibi renkler bulunmaktadır. Son zamanlarda tesettür modasındaki renklenme, daha fazla rengin moda biçiminde aktif olarak kullanılması son derece ilgi çekmektedir. Tesettür modasının favori paraları arasında ise elbiseler ilk sırada yer almaktadır. Birbirinden farklı desenlerde, kumaşlarda ve kalınlıklarda olan bu elbiseler yaz kış demeden her türlü alanda kullanılabilmektedir. Günlük hayatımızda, ya da özel bir yere gidecekken hanımlar tarafında giyilecek olan bu kıyafetleri değişik çantalar ve takılarla da kombin etmek mümkündür. Eşarp, tesettür denilince akla ilk gelen üründür. Genellikle özel günlerde kullanılmakta olan bu eşarplar da tesettür kullanmakta olan hanımların zevklerine göre binlerce olarak piyasada bulunabilmektedir. Özel günler için kullanılmakta ola eşarplara diğerlerinden daha fazla kullanıldığı söylenebilir. Genellikle bu günlerde kullanılmakta olan eşarplar, ipek ya da saten özelliklere sahip olmak üzere dikkat çekmektedir. Tesettür modasında yer ayrı olan ürünlerden bir diğer de feracelerdir. Birçok tesettürlü bayan ferace kullanmaktadır. Ferace de, bütün vücudu örten, genellikle sonbahar ve kış aylarında kullanılmakta olan tesettür ürünlerinden biridir ve tesettür modasında da son derece yaygındır.

 

Tesettür Modasında Kullanılan Parçalar Resimleri

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git