Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Modasında Rahatlığın Adı Pelerinler

Tesettür Modasında Rahatlığın Adı Pelerinler
9 Haziran 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Modasında Rahatlığın Adı Pelerinler

Tesettür modası ya da muhafazakar giyimmoda dünyasındaki son trendleri, tesettürlü hanımlarımızın giyim anlayışları doğrultusunda başarıyla yorumlamaktadır. Son zamanların modası pelerinlertesettür şıklığında son derece rahat ve şık parçalar  olarak, ünlü tasarımcıların ya da mağaza zincirlerinin koleksiyonlarında yer buluyor.

Pelerinler geniş forma sahip olduklarından büyü beden hanımlarımız özellikledüz kesim ve geniş yarasa kol model pelerinler içinde daha iri görünebileceklerinden, daha ince ve üçgen dar kesim pelerinleri denemelidirler.

Tesettür giyimde pelerin modelleri nasıl kombinlenebilir?

Boydan boya pelerinler
Elbise uzunluğunda yarasa kol, boydan boya pelerinler daha çok uzun boylu tesettürlü hanımlarımıza yakışmaktadır. Üçgen stili boydan boya pelerinler, boru paça pantolonlarla oldukça şık durmaktadır. Uzun pelerinler, platform ayakkabılarla rahatlıkla kullanılabilir. Şal perine eşarp, uzun pelerinlerle daha hoş durmaktadır.

Kısa pelerinler
Diz hizasında ya da biraz daha kısa, basen bölgesini kapatan pelerinler orta  ya da kısa boylu tesettürlü hanımlarımız tarafından tercih edilebilir. Uzun tunik ve boru paça pantolon ile kalem eteklerle kısa tesettür pelerinler oldukça hoş durmaktadır. Etek kombinlerinle klasik topuklu ayakkabılar,  kombine şıklık katarken, boru paça pantolonlar ve kısa pelerinler platform ya da dolgu topuklarla hoş bir uyum yaratır.

Üst giyim olarak pelerin
Tesettür pelerinlerin uzun parçaları daha çok dış giyim olarak kullanılırken kimi modeller, başlı başına bir tunik olarak giyilebilir. Tunik pelerinler ince modelleri kalem eteklerle tamamlanabilir. Kalın örgü ve ağır modellerde ise kısa pelerinler geniş paça pantolonlarla kombinlenebilir.

Tunik pelerinler dolgu  topuk ayakkabılarla uyum sağlamaktadır. Ayrıca sade ve düz renk pelerinler renkli, desenli şallarla hareketlendirilebilir. Üçgen ve saçaklı modellerde daha sade şallar  kullanmak gerekir.

Tesettür Modasında Rahatlığın Adı Pelerinler Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git