Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Modasının Gözde Kıyafetleri

Tesettür Modasının Gözde Kıyafetleri
16 Temmuz 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Modasının Gözde Kıyafetleri

2015 TESETTÜR MODASININ EN GÜZEL 5 KIYAFETİ

Tesettür giyim modasında en yeni trendlerin görücüye çıktığı defilelerde, tasarımların özgünlüğü ve modernliği göze çarpmaktadır. Kapalı hanımlar için tasarlanan kıyafetler arasında öne çıkan bazı modeller var ki, tam anlamı ile zarafet ve şıklığı yansıtıyor. Tesettürlü kadınlarında kıyafet konusunda oldukça geniş bir seçeneği olduğu görülmektedir. Son yıllarda tesettür modasındaki gelişmeler sayesinde, birbirinden güzel tasarımların ortaya çıması sağlanmıştır.

 İşte, 2015 tesettür modasının en güzel 4 tasarımı

2015 yılının tesettür modasının gözde kıyafetlerini aşağıda sergiledik. Tesettür modasının gözde kıyafetlerini 4-5 tasarım şeklinde açıkladığımız bu yazımızda 2015 yılının en beğenilen gözde tesettür kıyafetlerini bulabilirsiniz.

Uzun desenli abiye elbiseler:

Dik yaka, bele tamamen oturan üst beden, ve aşağı doğru valonlu, bileklere kadar uzanan elbiselerdir. Bel kısmında renkli kumaş kemerler ile tamamlanan bu elbise modelinde, kemerle aynı renkte eşarp ve çanta kullanılmıştır. Son derece zarif olan bu elbise modeli, kapalı hanımların özel davetlerde tercih edebileceği şık bir tasarımdır.

Tunik, ve pantolondan oluşan 2’lü kombin:

Bu kombinde, Tunikler oldukça hareketli kesimlerden oluşmaktadır. Etek ve kol manşetleri kontrast renktedir. Tunik üzerinde, zımba, inci gibi değişik materyaller kullanılarak, tuniğe ayrı bir tarz katılmıştır. Tunik boyu ise, dizlere kadar uzanmaktadır. Pantolon, tamamen dar kesim ve dar paçadan oluşmaktadır. Tuniğin tam zıttı renklerde tasarlanarak farklı renk kombinasyonu oluşturulmuştur. Özellikle iş kadınlarının tercih edebileceği kaliteli bir tasarımdır.

Ceket ve etekten oluşan 2’li kombin:

Ceket boyu kısa olarak tasarlanmıştır. Düğmeleri kapandığında, ceketin ön kısmında tuğra yada farklı desenlerde işlemeler ortaya çıkmaktadır. Böylece, oldukça tarz bir görüntü sağlanmıştır. Bu ceketler, düz renklerdedir. Pastel tonlara ağırlık verildiği gibi, canlı renklerde kullanılmıştır. Etekler ise, kontrast oluşturacak şekilde zıt renklerde, ve kesinlikle düz renklerdedir. Dar kesim, bileklere kadar uzanan eteklerdir.  Güzel bir çanta ve doğru bir ayakkabı ile oldukça şık bir görüntü sağlamaktadır.

Işıltılı abiye elbiseler:

Tamamen payetlerle ve parlak taşlarla işlenen elbiselerdir. Işıltıyı seven hanımlar için göz alıcı bir zarafet sağlar. Oldukça dikkat çekici ve idealı gece elbiseleridir. Özel davetlerde, düğün ve nişanlarda, mezuniyet gecelerinde giyilebilecek şık bir tasarımdır. Sade bir topuklu ayakkabı ve küçük çantalarla kombinlendiğinde tarz bir görüntü sağlar.

Tesettür Modasının Gözde Kıyafetleri Resimleri

açık-renk-karaca-sal-esarp armine-on-numara-ceket-kombini armine-yeni-moda-desenli-elbise armine-yesil-modasi-tesettur-giyimde-etkin beyaz-tullu-etek-modasi çok-güzel-tesettür-abiye-modelleri-tam-düğünlük gri-ceket-siyah-etek-tesettur-modasi kayra-tesettür-giyimi-koyu-tonları-hakim kirmizi-siyah-takim-ve-canta-kombini kirmizi-tesettür-ceket krem-tonları-tesettur-modasına-hakim orta-yaş-tesettür-kombini tunuslu-tarzı-gözde-günlük-tesettür-kıyafetleri tutulan-gözde-tesettür-kıyafetleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git