Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Modasının Zarif Şalları

Tesettür Modasının Zarif Şalları
31 Mayıs 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Modasının Zarif Şalları

Tesettürlü hanımların en önemli aksesuarı olarak bilinen şallar, özgün ve modern çizgileriyle, yazın coşkusunu içinizde hissettirecek. 2015 İlkbahar/Yaz tesettür modasında, birbirinden şık ve güzel şal modelleri yer alıyor.

Yaz sıcağında terlemeyi önleyen ve ince dokulardan üretilen tesettür şallar, kapalı hanımlar için büyük kolaylık sağlıyor. Yeni sezon modeller arasında, ipek şallar, pamuklu şallar, dijital çiçek baskılı şallar göze çarpıyor. Baharın ve yazın sıcaklığını hissettiren renklerde tasarlanan şallar, kapalı bayanlar tarafından oldukça beğeniliyor.

Yaz sezonunda, çiçek baskılı ve pötikareli şalların yanı sıra, puanlı şallarda büyük ilgi görüyor. Osmanlı motiflerinin yer aldığı modellerde daha çok ihtişamın izleri yaşatılıyor. 2015 Yaz Tesettür Şalları, birçok canlı renklerden oluşuyor. Pembe, mor, bordo, yeşil, sarı ve mavi tonları en çok kullanılan renkler arasında yer alıyor.

Günlük kullanılan modellerin yanı sıra, abiye şal modelleri de oldukça ilgi çekici ve son derece zarif tasarımlardan oluşuyor. Düz renkli tasarımlarda kullanılan pırıltılı taş ve inci detayları, şalların hareketli bir görüntü oluşturmasını sağlamış. Mezuniyet günleri, düğün ve nişan törenlerinin yaklaştığı bu günlerde, dolabınızda bulunması gereken iki veya üç tane şalınızın olması gerekir.

Renkli şalların yanı sıra, siyah ve beyazın asaletinin yaşatıldığı tesettür şal tasarımları da oldukça göz kamaştırıyor. Bu renklerden vazgeçemeyen kadınlar için, yeni yaz sezonunun birbirinden güzel modellere bakmasında yarar var. Zarafetin ve asaletin simgesi haline gelen şallarla, tarzınızı bir adım öne taşıyabilirsiniz.

Şal Modelleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git