Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Pantolon 2017 Kış Koleksiyonu

Tesettür Pantolon 2017 Kış Koleksiyonu
17 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Pantolon 2017 Kış Koleksiyonu

Eskiye nazaran tesettür, iyi yönde son derece değişti. Uzun pardösülerin, çarşafların ve feracelerin yerini modern giyim aldı. Şık ve cool görünen bu tarz giyim, tesettürlü kadınları açık giyinen kadınlardan bir kaç adım öne taşıdı. Hatta denilebilir ki açık giyinen kadınların birçoğu sırf giyim tarzı için tesettürü tercih etti. 2017 tesettür pantolonları da en çok tercih edilen kıyafetler arasında yerini aldı. Artık pantolonlu kombinler tesettürlü kadınlar için daha kolay ve kullanışlı hale geldi. Pantolon üstü tunik, modern tarz gömlekler, oduncu gömlekler kombinlerde ilk sırayı oluşturuyor. 2017 tesettür pantolonları arasında en çok tercih edilen tarz dar paçalı ya da geniş paçalı olanlar. Orta hallisini pek tercih eden yok. Salaş duruşu sevmeyen daha çok dar paça tercih ediyor. Bu yılın en trend kumaşı olan deri ise kombin bakımından pantolonlarla bütünleştiriliyor. Dar paça denim pantolonların üzerine tercih edilen, pantolon boyuna kadar uzanan yelekler şık ve elegan bir tarz ortaya koyuyor. Bu yelekleri takiben belde biten ama püskülleri yine pantolon boyuna kadar inen yelekler mistik bir görüntü sergiliyor. Bu tarz pantolonların altına daha çok stiletto tarzı ayakkabı tercih ediliyor. Şık ve ayağı küçük gösteren modeller ilk tercihler arasında gösterilebilir. Senenin ayakkabı rengi mercan.

Mavi Renkte Trend Tesettür Pantolon Modeli

Mavi Renkte Trend Tesettür Pantolon Modeli

Bu ayakkabıları her renk pantolon ile kombinlemek mümkün. Dar paçalar için kullanılan uzun tunikler pantolonları tayt havasına sokuyor. Derli toplu ve havalı bir tarz oluşturan bu giyim tarzı hemen her yerde kullanılabilecek bir tarz. Bu tip pantolonlu kombinlerin eşarp bağlama stili boyundan döndürmeli spor bağlama şeklidir. 2017 tesettür pantolon modelleri arasında en çok tercih edilen bir diğer model salaş ve rahat tarzı yansıtan belden itibaren geniş pantolonlar. Bu tarzların her rengini rahat bir şekilde kombinlemek mümkün. Kombin yapması etekten daha rahat olan geniş paçalı pantolonların üzerine genellikle bel içinde açık renk gömlek tercihleri yapılıyor. Bu tarzı tercih etmeyenler için belde biten mini bluzlar en uygun tercihlerdir. En çok tercih edilen renkler sarı ve pudra pembesi. Bu tonlar hem pantolonlarda hem de üst kombinlerde kullanılabiliyor. Geniş paçalı pantolonların altına genellikle babet veya spor tarzı topuksuz ayakkabı tercihi yapılıyor. Eşarp bağlama şekli ise boyundan toplu klasik bağlama tarzıdır. Özellikle renk kombinlerinde zıt renklerin bir araya getirilmesi 2017 yılının en şık hareketi.

Tesettür Pantolon 2017 Kış Koleksiyonu

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git