Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Pantolon Etek Modelleri

Tesettür Pantolon Etek Modelleri
22 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Pantolon Etek Modelleri

Tesettür giyimde her dönemde yeni renkler ve yeni kıyafetler moda olmaktadır. Bunun yanı sıra bazı modeller hemen her döneme damga vurmaktadır. Tesettür giyimde son yıllarda ön plana çıkan pantolon etekler bu yıl da karşımıza sık bir şekilde çıkıyor.

Rahatlık Ön Planda

Tesettür giyimde pantolon kullanımı hep tartışma konusu olmuştur. Pantolonların rahat olması nedeniyle birçok kişi tesettür giyimde pantolonu tercih etmektedir. İşte rahatlıktan ödün vermek istemeyen kişiler için pantolon etekler imdada yetişmektedir.

Renkli-tesettür-pantolon-etek-modeli

Son yıllarda daha fazla kullanılan ve uzaktan bakıldığında etek hissi uyandıran bu pantolonlarda koyu renk modellerin öne çıktığını görüyoruz. Omuza kadar askı detayı olan pantolon eteklerde önümüzdeki sezona damga vuracak gibi görünüyor. Belden kemerli ya da pileli modellerin de ön plana çıktığını görmekteyiz.

Kombin Önerileri

Pantolon etekleri tercih ederken fiziksel özelliklerinize dikkat etmeniz son derece önemlidir. Bu tarz pantolonları uzun tuniklerle kombineleyerek olumlu sonuç elde etmeniz mümkündür. Şalvar tipi olan modelleri tercih etmeniz gömlekle kombin edebilirsiniz. Ayrıca klasik etekli görünüme sahip olan modellerle bluz tercihinde bulunabilirsiniz.

Tesettür-pantolon-etek-model

Pantolon etekler konusunda siyahın ön plana çıktığını görüyoruz. Bunun yanı sıra pastel tonların da tercih edildiği görülmektedir. Bu tarz pantolonları uygun renkte şallar ile kombinlemeniz olumlu sonuç elde etmenizi sağlayacaktır. Bu kombinlerle birlikte sade ve düz çantaları kullanabilirsiniz. Ayrıca açık ve koyu renkleri bir arada kullanarak da doğru tercihte bulunabilirsiniz.

Tesettür giyimde 2016 yılında daha fazla karşılaşacağımız pantolon etekler ile şıklığınızdan ödün veremeyerek, çağdaş görüntü elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra gerek kumaşı gerek de bolluğu nedeniyle son derece rahat olan bu pantolonlar sayesinde rahatça hareket edebilirsiniz. Siz de tarzınıza en uygun olan renk ve modeli tercih edebilirsiniz.

Tesettür Pantolon Etek Modelleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git