Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Şıklığında Çantaları Nasıl Kullanabilirsiniz?

Tesettür Şıklığında Çantaları Nasıl Kullanabilirsiniz?
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Şıklığında Çantaları Nasıl Kullanabilirsiniz?

Tesettür kombinler, kapalı ve  ağır bir forma sahiptir. Tesettür elbiseler ve kombinler genellikle bir kadını oldukça zarif gösterir. Bunun yanında trsettür kıyafetlerde kıyafetin renk ve desenleri, her zaman, kendini fazlasıyla gösterir. Bu sebeple tesettür kombinlerinde çantalar dikkatli seçilmelidir.

Küçük çantalar kullanmayın

Tesettür giyimde küçük ve zarf çantaları gecelerde kullanabilirsiniz. Ancak gündelik yaşamda küçük çantalar tesettür giyim  kombinleri ile iyi bir ikili oluşturmaz.Küçük çantalar, tesettür formu içinde kaybolmaktadır. Tesettür şıklığında orta ve büyük boy çantalar her zaman tercih edilmelidir.

Feracelerle el çantaları yakışır

Dış giyim olarak ve sokak modasında ferace  kullanmayı seviyorsanız, stilinizi tamamlayan en iyi  parçalardan birisi orta boy el çantalarıdır.  Feracelerle çantanızı omuzdan askılı kullanmak yerine elde taşımayı tercih etmeniz sizi daha kibar gösterir. Giyiminize fenimen bir dokunuş yapan, deri ya da suni deri el çantalarının ferace desen ve modeline uygun olması da önemlidir. Feraceler form olarak geniştir ve  rengini ya da desenini çok fazla ortaya çıkartır dolayısıyla da çantanızın renk ya da deseni için bir fon oluşturarak, çantanızı ortaya çıkartacaktır. Açık renk feracelerde koyu renk el çantaları kullanmaya dikkat ediniz.
Spor Tesettür  Kombinde Çantalar

Spor tesettür kombinlerde kıyafetinizin formuna  göre dilediğiniz çantayı kullanabilirsiniz. Kloş ve uzun kot eteklerle orta boy omuzdan askılı çantaları, boru paça pantolon tunik kombinlerinde daha iri çantaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geniş paça tulumlarla omuzdan çaraz askılı zarif çantalar,  slopetlerle büyük el çantaları tercih edebilirsiniz. Boyunuz kısa ise çok büyük çantalardan uzak durmanızda fayda var.

Tesettür Şıklığında Çantaları Nasıl Kullanabilirsiniz? Resimler

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git