Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Spor Kot Etek Ceket Kombinleri

Tesettür Spor Kot Etek Ceket Kombinleri
22 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Spor Kot Etek Ceket Kombinleri

2017 yeni sezon giyim modellerinde her zaman değişmeyen modelleri trend olarak karşımıza çıktığını görmekteyiz. Bunun asıl nedeni vazgeçemediğimiz tutkularımızdan ibarettir. Örneğin kot giyim modelleri yılların modasıdır.
Trend-kot-etek-ceket-model
Sıkılmadan giyilir ve her sene bir gelişmiş modeli ile vitrinleri süsler. Sporu seven kişilerin sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle spor takılan bayanların çoğununda tesettürlü bayanların olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ne kadar kapalı olsalar bile onların yaşama sevinci, giyim tutkusu ön plandadır. Sonuçta her bayanın sevmesi gerektiği kadarını severler. Bunlarda onların en doğal haklarından birisidir.

Kot kumaş giyimlerde yaz kış mevsimine göre her model giyim ile karşılaşmanız mümkündür.

Hatta güz aylarında bu modeller oldukça fazla sevilir. Tesettür eteklerde değişik kesim ve desen kot elbise, etek modellerine rastlamaktayız.

Bunu güzel yanı ceket ile yapılan kombinlerdir. Spor kot ceket ve spor kot etek arasında olan uyumun güzelliğini ifade edemeyiz.

Burada yapılan giyim hataları kıyafete göre kılıf uydurmamaktan ileri gelmektedir. Biraz sizlere tesettür spor kot etek ceket kombinleri doğru bir şekilde nasıl yapılır onlardan bahsedelim.
Tesettür-kot
Hayatın kalitesi olan giyimleri seçmek, satın almak öyle görüldüğü gibi kolay değil. Almak yeterli değil bir de onu doğru bir şekilde kombinlemek gerekir. Örneğin kot giyim modellerinde saçma renk ve desen gömlekler giyildiğinde ceketin havası da sönecektir.
Trend-tesettür-etek-model-kombin
Bu rüküşlüğe bir dur demeyi bilmeli o orantıyı doğru bir şekilde sağlamayı bilmek gerekir. Bu nasıl olacak? Size vereceğimiz altın fikirler sanıldığından çok daha fazla değerli olabilir. Bunun için yapmanız gereken en önemli etken size vereceğimiz bilgileri uygulamayı bilmenizdir. Çünkü bu konuda en doğru kombini size vereceğimizden emin olmalısınız.

Spor kot ceketlerin altına her zaman açık renk bluz ya da gömlekler giymenizi öneriyoruz. Etek ve ceket onu en iyi şekilde taşımalıdır. Diyelim ki gömlek seçimin beyaz yaptınız kot renklerde koyu lacivert ise uyumu yakalayacaktır. Takacağınız şalın çıtçıtlı olması yakalayacağınız spor giyimin kalitesini de artırmaya yetecektir.

Eteğin altına giyeceğiniz ayakkabının da spor tarz olması önemlidir. Klasik bir ayakkabı seçimi spor kültürüne ters düşer. Eğer çanta kullanıyorsanız size sırt çantalarını ya da püskül detay çantalarını öneriyoruz.

Uyumu sağladıktan sonra yakalayacağınız kareyi hayal edin güzel resim öyle değil mi? Tesettürlü spor kot etek ceket kombinleri yaparken kumaş yapısını sağlıklı olmasına kanserojen madde içermemesine de dikkat etmeniz gerekir. Sağlıklı ve güzel giyinmek sizin elinizdedir.

Tesettür Spor Kot Etek Ceket Kombinleri Resimleri

Güzel-tesettür-etek

Tesettür-kot-ceket-model

Tesettür-kot-etek-model

Tesettür-kot-model

Tesettür-kot-modeli

Tesettür-kot-modelleri

Trend-kot-etek-kombin

Trend-kot-etek-model

Trend-tesettür-etek-model

Uzun-kot-tesettür-etek-model

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git