Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür Tunik Modelleri
10 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Tesettür Tunik Modelleri

 

tesettur-tunik-modelleri-desenli

Artık tesettürlü bayanlarında modaya uyum sağlamasıyla birlikte hem islami kural ve yaşantılara uygun hem de günümüz modasına ayak uydurabilen tunik modelleri satışa sunulmaktadır. Tesettür tunik için öncelikle dikkat edilmesi gereken tabii ki de islami kurallara uygun olarak tasarımlanıp tasarımlanmadığıdır. Eğer islami kurallara uygun bir şekilde tasarımlanıp satışa sunulmuşsa bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise günümüz modasına ne kadar uyum sağladığıdır. Tesettürlü bayanların bu iki kuralı altın kural değerindedir. Çünkü geçmiş zamanlarda sadece islami kurallara uygun olarak satılan tuniklerde mevsimden mevsime rahatsızlıklar değişmekteydi örneğin yaz aylarında tesettürlü bayanlar daha boğuk tuniklerle mevsime uyum sağlayamazken artık günümüzde hem modaya hem de islami kurallara göre üretilen tunikler ile birlikte çok daha iyi bir uyum sağlamaktadır.

tesettur-tunik

Tunik Giymenin detayları Tesettür tunik modellerini, islamı daha benimsemiş kişilerin tercih etmesinden dolayı islami kurallara uygun şekilde yani tüm vücut hatlarını elbisenin altında gizleyecek şekilde üretilmesi gerekmektedir. Zaten bu şekilde üretilmeyen ürünlerin hiçbir tesettürlü bayan tarafından satın alınmayacağını da bilmelisiniz. Tunik modellerinde öncelik olarak vücut hatlarının belli olmaması gerekmektedir ardından arayacağınız kriter ise günümüz modasına uyum sağlayıp sağlamadığıdır. Tesettür tunik modelleri için bu kurallar adeta nesnel bir durum olarak belirlenmiştir. Tesettür Tunik Fiyatları Tesettürlü bayanların bundan 5-10 yıl önce zorlanarak buldukları tunik modelleri artık günümüzde çok kolay bir şekilde bulunabiliyor. Çünkü artık günümüzde üretilen modeller hem islami şartlara uygun hem de modaya uygun bir şekilde üretilerek satılmaktadır. Bu iki kurallara uygun olarak satılan tunik modelleri oldukça uygun fiyatlara bulmakta hiç zor değil.

tesettur-tunik-modelleri-haki

Ünlü markaların tesettür tunik modelleri 100 – 200 TL arasında satışa sunulurken semt pazarlarında daha ucuz fiyatlara bulmak mümkündür. Ancak ünlü marka ve semt pazarları arasındaki farkı da üretilen ürünleri gördükten sonra kararını siz verebilirsiniz. Semt pazarlarında 50 TL’ye kadar varan fiyatlarla tunik modelleri bulabilirken kalitesinden ödün vermiş bir ürün aldığınızı unutmamalısınız. Bu gibi yerlerden aldığınız ürünler ünlü markalara göre daha kısa ömürlüdür. Tesettürlü bayanların tercih etmiş olduğu tunik modelleri islami yaşantıyı benimsemiş insanlara göre üretilmektedir. Yani bu duruma göre üretilen tunik modelleri islami kurallara uygun bir şekilde üretilip satılmaktadır. Öncelikle tuniklerde islami kurallar göz önüne alındığında tesettürlü bayanların vücut hatlarının hiçbir şekilde dışarıdan belli olmaması gerekmektedir. Ayrıca tunik modeli giymiş bir bayanında hem bu kurallara dikkat etmesi gerekirken hem de giydiği kıyafetler ile birlikte rahat etmesi gerekmektedir.

Tesettür Tunik Modelleri Resimleri

 

tesettur-tunik-modelleritesettur-tunik-modelleri-iki-modellitesettur-tunik-modelleri-kot

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git