Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Tunik Modelleri ve Kombinleri

Tesettür Tunik Modelleri ve Kombinleri
5 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Tunik Modelleri ve Kombinleri

Rahat hareket edebilmek açısından bayanların tesettür giyimde tercih ettiği parçalardan birkaçını oluşturan ürünler tunik yeleklerdir. Yaz kış salaş bir şekilde şık olmak isteyen bayanlar, tesettür giyim parçalarını zevklerine göre seçerken, mutlaka tamamlayıcı unsur olarak pastel tonlara sahip desenli tunik telekleri seçmektedir.Tunik yeleklerde desenlerGün içerisinde bir arkadaşınıza oturmaya giderken tercih edeceğiniz tesettür giyim parçalarından birisi tunik yeleklerdir. Özellikle mevsim geçişlerinde sonbahara ve ilkbahara geçerken insanların üşümemek için yanında bulundurdukları en önemli parçalardan birisidir yelekler. Ayrıca tesettür giyimde üst parçası olarak kombinlediğiniz bir ürünü, tunik yelek giyerek kollarından başlamak suretiyle karşınızdaki kişiye yansıtabilirsiniz. Tesettür kombin parçalarınızı saklamak veya gizlemek yerine, şıklığınızı örten uzun kollara sahip yelek ve ceketleri bu sezonlarda bırakıyoruz.Yaza girmeden veya yaz bittiğinde üzerimizde hissettiğimiz esintileri tunik yelekler ile yok edebiliriz.Tunik yeleklerde en çok dikkat çeken detaylar fermuarlı, bağcıklı, düğmeli, düz ve tek renk olanlardır. Bu tür tunik yeleklerde desen olarak kendiliğinden işlemeli olanlarını sıkça görmekteyiz. Ayrıca cep detaylarına yer verilmesi ve etek ucunda dantel işlemeleri ve çeşitli kurdele süslemeleri de ilginiz çekecektir.

Trend Desenli Tunik

Trend Desenli Tunik

Tunik yeleklerde renklerBu parçalar için renk seçimlerine karar verirken, kollarından görünecek olan ve hatta ön kısmı açık tunik yeleklerde bu detayı da göreceğimiz tesettür üst parçalarının rengi oldukça önemlidir. Birbiriyle aynı tonlarda değil, farklı bir renk olarak kullanmanız gereken bu parçalar sayesinde zıt renkler ile müthiş bir kombin örneğini oluşturabilirsiniz.Tarzınıza göre beyaz bir gömleğin üzerine lacivert veya kahve, hatta siyah bir tunik yeleği seçebilirsiniz.Yine aynı şekilde lacivert tunik yeleğin düz kesime sahip olması halinde bu kısımlarda baştan aşağı kadar pembe bir şerit detayı yer alabilir.Tunik yeleklerde önemli olan farklı ve zıt desenler ile renkler seçip, tesettür kombinlerini bu şekilde oluşturmaktır. Tek tek bakıldığında aynı keyfi yaşatmayacak olan tunik yeleklerin veya tesettür üst giyim parçalarının, birbirleri ile kullanılması halinde daha şık göründüğünü itiraf edebilirsiniz.  Tunik yeleklerde uyumEğer katılacak olduğunuz bir davet için tunik yelekleri tercih edecekseniz, üzerinize giyeceğiniz üst kombin parçası ile aynı renk olmasına özen gösterebilirsiniz. Ancak mutlaka tunik yeleğinizin, üst kombin parçanızdan daha açık bir tona sahip olması gerekir. Böylelikle tunik yeleklerde uyum sağlamış olursunuz. Aksi halde göze hitap etmeyecek olan bu kombinlerle boşa vakit geçirmiş olabilirsiniz. Tesettür kombinlerinde tunik yeleklerle başarıya ulaşmak için mutlaka herşeyden önce renk uyumlarına dikkat etmelisiniz.

Tesettür Tunik Modelleri ve Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git