Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Üst Giyimde İkili Takımlar

Tesettür Üst Giyimde İkili Takımlar
12 Haziran 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Üst Giyimde İkili Takımlar

0-kayra-tesettur-takimi

0-saray-tarzi-takim-bayanTesettür  modasında özellikle büyük beden hanımlarımızın iki parçalı giyinmeleri daha doğrudur. Büyük beden hanımlarımızı daha zarif gösteren modeller arasında penye ya da bluz ve hırka ikili takımları yer almaktadır.  Zayıf ve beden hatları düzgün hanımlarımız ise uzun yelek ve tunik ikili takımlarını rahatlıkla kullanabilirler.

Badi ve yarasa kol tunik
Yarasa kol tunikler, uzun kollu badilerle hoş bir ikili takım oluşturmaktadır. Üst bölgesi ince, basen bölgesi kalın tesettürlü hanımlarımız için yarasa kol tunik, bedenin kusurlarını kamufle etmektedir. Siyah badi ve açık renk tunik ikili takımları boru paça pantolonlarla tamamlanarak, kombine klasik topuklu ayakkabılar eklenebilir. Beden hatları düzgün hanımlarımız, düz tuniklerle zincir kolyeler kullanarak tuniklerini hareketlendirebilir. Kombinler, tuniklerin dokumasına, renk ve desenine uygun eşarplarla tamamlanabilir.  Ayrıcayarasa kol tuniklerde şallarda rahatlıkla kullanılabilir.0-zarif-arkasi

Bluz ve hırka
Özellikle büyük beden hanımlarımız, vücut hatlarını gizleyen yarım kol bluzlarla hırka ikili takımları içinde daha zayıf görünebilirler. Büyük beden tesettürlü hanımlarımız uzun hırkalı ikili takımları, ütü çizgisi önde olan boru paça pantolonlarla tamamlayabilirler. Basen bölgesini kapatan ve çok uzun olmayan bluz ve hırkalar, kalem eteklerle oldukça hoş durmaktadır. İkili takımların sade modelleri, uzun şallarla hareketlendirilebilir.

Tunik ve yelek
Tunik ve uzun yelek takımları, genç tesettürlü hanımlarımız üzerinde oldukça zarif durmaktadır. Boydan boya yelekler, uzun boylu tesettürlü hanımlarımıza yakışmaktadır. Diz hizasında yelekler, kısa tuniklerde geniş paça pantolonlarla, uzun tuniklerde boru paça pantolonlarla oldukça şık birikiidir. Tunik yelek şıklığı, eşarplarla daha hoş durmakta ve kombinlerde klasik topuklu ayakkabıların yanısıra deri leofer ayakkabılarda uyumlu olmaktadır.

Gömlek ve Hırka
Özel günlerde yakası güpür detaylı gömlekler ve hırka takımları oldukça iyi bir tercihtir. Ofis şıklığında da gömlek ve hırka ikili takımları geniş ya da boru paça klasik pantolonlarla rahatlıkla kullanılabilir. Gömlekler, eşarplarla tamamlanmalı; eşarp içeriye alınmalıdır.

Tesettür Giyimde Bayan Takım Elbise Modelleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git