Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Üzerine

Tesettür Üzerine
30 Kasım 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür modelleri ve seçeneklerinin her geçen gün arttığı günümüzde her bayanın kendi zevkine göre bir model bulabilmesi, bunun yanında değişik renk ve tasarımları kolaylıkla elde etmesi alışveriş dünyasında kolaylıkları elde etmelerine olanak tanımasıyla birlikte değişik modellerde seçenekleri bulmaları da kolaylaşıyor. Ancak tesettür üzerine bir şeyler söylemek gerekirse tesettür modellerinin gerçeği yansıtmadığını ifade etmek gerekiyor.

Tesettür denince aslında akla gelmesi gereken ilk şey vücudu tamamen örten elbisedir. Fakat modernleşen dünyada, tesettür anlayışının da değiştiğini ifade etmek gerekiyor. Modellerin ve renklerin tesettür çizgisinden çıkarak, daha değişik modellerle buluşmasını açıkçası değerlendirmek gerekirse, saf bir tesettürü ortaya çıkartmamaktadır.

Tesettür modasına yansıyan ve değişen modellerin yine de bayanlar tarafından beğenilmesi, markaların çalışmalarına bağlıdır. Aslında markalar, günümüz tesettür anlayışını değiştirerek gerçek anlamda tesettür kıyafetlerinin üretimlerini yaparlarsa, daha farklı seçenekleri elde edemeyecek bayanlar, haliyle gerçek tesettür kıyafetlerini biraz da mecbur kalacaklarından giyinmek zorunda kalacaklardır.

Hasılı kelam tesettür kıyafetlerinde ölçülü olabilmek kişinin kendi elindedir. Yani özel dikim elbise yaptırıp da açık giyinmek kişinin tercihi olduğu gibi, daha tesettüre yakın kıyafetleri tercih etmek de yine kişinin kendi tercihine kalmıştır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git