Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Yelek Kombinleri

Tesettür Yelek Kombinleri
29 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Yelek Kombinleri

Tesettür kombinlerinin en rahat parçası olarak aklımızda yer eden ve gardroplarımızda birçok modeli bulunan yeleklerin nasıl kombinlendiğine değineceğiz. Yeleklerle ilgili ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında yer alan ürün çeşitliliği, bayanları seçim yapmak konusunda oldukça zorlamaktadır. Çünkü yeleklerle ilgili birçok detay bulunmaktadır. Öncelikle gelin yelek türlerinde hangi detayların bulunduğuna göz atalım. Daha sonra ise yeleklerin kullanımındaki önemli detaylara değinelim.

Tesettür-yelek-kombini
Yelek denildiği zaman akla hemen kolsuz dış giysiler gelir. Elbette bu kadar basit bir şekilde tabir edilebilir, ancak yelekler her zaman bu kadar sade olmayabilir. Yelekleri hareketlendiren birtakım detaylara sırasıyla göz atmaya ne dersiniz?

Yelekleri alırken yakalarına dikkat edin.
Tesettür giyimde yeleklerin genellikle uzun olan modellerini görürüz. Bu modellerin bir kısmı fermuarlıdır. Boydan boya fermuarlı olan yeleklerin yaka kısımları da bebe yaka, bisiklet yaka veya V yaka şeklinde isimlendirilmektedir. Buna göre en beğendiğiniz yakaya sahip yeleklere öncelik verebilirsiniz. Çünkü yakasının detayı,  insanlar üzerinde bırakacağınız ilk izlenimler için oldukça önemlidir.

En trend tesettür giyim kombini yelekler
Tesettür kombinlerinde yelekleri seçerken önemli diğer bir husus ise ön kısmının kapanmasını isteyip istemediğinizdir. Önü kapansın dediğiniz yelek modellerine göz atacak olursanız, yalnızca düğme veya fermuarları değil bağcıkları da görürsünüz. Kemerli, bağcıklı, kuşaklı yelek modelleri arasından bir seçim yaparak, kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Tesettür kombinlerinde yelekleri her zaman ayrı bir değerde tutanların tercihleri genellikle yandan bağlamalı yeleklerdir.
Yakasında ise dışa dönük V kesim tarzında detayların yer alması bu modeller için vazgeçilmez unsurlardandır.
Trend-tesettür-yelek-model

Eğer salaş bir havaya bürünmek isterseniz tamamen açık olmasını tercih edebilirsiniz. Böylelikle tesettür kombinlerinin renkleri de yelek altından görülecektir.
Tesettür kombinlerin vazgeçilmezi yeleklerde renk uyumu
Yelek renklerini seçerken de bu kombinleri dikkate almanız gerektiği hususunda yeniden hatırlatıcı bir bilgilendirme yapıyoruz. Yelek renkleri seçerken birinci husus bu olurken, ikincisi ise yeleklerin hangi mevsim giyileceğine dair yapılmalıdır. İlkbahar ve yaz aylarında açık renkli yelekler tercih edilirken, sonbahar veya kış aylarında ise koyu ve kapalı renklere ait yelekler ön plana çıkmaktadır.

Tesettür giyimde rahat yelek kumaşları
Bu uzun yelek modellerinin hangi kumaşlardan yapıldığını incelemeden yazımızı sonlandırmak istemiyoruz. Görsellikleri bakımından önemli olduğu kadar, basenlerinizi örten bu ürünlerin kumaşları da önemlidir. Kapitone yelek, dantelli yelek, deri tesettür yelek, işlemeli veya keçe tesettür yeleklerden herhangi birisini seçerek günlük kombinlerinizi büyük bir zevkle ve kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Tesettür Yelek Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git