Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür’de Aksesuar

Tesettür’de Aksesuar
24 Aralık 2014 tarihinde eklendi,

Tesettürde Aksesuar

Günümüz tesettüründe kullanılan eşarpların rengi ve deseninin yanında birde gelinler ve özel davetlerde kullanılan aksesuarlarda göz alıcı.Özellikle gelin adaylarının gelinlikleriyle beraber seçtikleri taç modelleri muhteşem görüntüler veriyor.Kullanılan taç ve taç tarzı takılar dikkat çekici.Bunun yanı sıra günlük yaşantı da kullanılan kolye ve kemerlerde taçlar kadar göz alıcı.Kıyafetle kombinlenen kolyelerin uyumu gözardı edilmezken kişinin tarzını da yansıtabiliyor.
Tesettür modasında sofistike takılarında ilgi çektiğini görüyoruz.Abartıya kaçmadan tercih edilen takılar Kışın gelmesiyle üzerimize attığımız şal üzerine tutturulan broşlar bile sade bir şalı çok şık gösterebiliyor.

Tesettürde Kullanılan Takılar

Sade ve şık giyinen bir kadının aksesuarlarıyla dikkat çekmesi her zaman görülen bir şey değil.Bu yüzden genel olarak kullanılan yüzük,kolyeler giyilen kombinleri tamamlaması gerekir.
Son yıllarda tesettürün kullandığı takılar dikkatimizi çeker oldu.Gelinliklerde taşlı taçlar, günlük hayatta daha çok zincirli ve uzun kolyeler ,yüzüklerde iki parmağa takılan sofistik yüzükler tercih ediliyor.Eskiden olduğu gibi iri taşlı yüzükler de hala etkisini kaybetmiş değil.Fakat daha çok hayvan figürleri ve metaller ilgi görüyor.Kullanılan broş iğnelerinde küçük taşlarla renklendirilmiş olması yine kombinler de uyum sağlıyor.
Hal böyle olunca birbirinden şık takılara sahip olabiliyoruz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git