Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürde Anne Kız Giyim Önerileri

Tesettürde Anne Kız Giyim Önerileri
17 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

Tesettürde Anne Kız Giyim Önerileri

 

Tesettürde-Anne-Kız-Giyim-Önerileri

Son yıllarda bebe giyimde anne kız kombinleri çok kullanılıyor. Küçük hanım efendilerin anneleriyle birlikte aynı kıyafetleri giyerek tatlılıklarına tatlılık kattıkları kıyafetlerle bebeklerin sevimliliği bir o kadar daha ortaya çıkıyor. Bu nedenle biz de sonbahar alışverişlerinin yapılacağı şu dönemlerde tesettür anne kız giyim önerileri yapmaya karar verdik. Özellikle özel günlerde bu giyim tarzında bebeğinizle birlikte göz doldurabilirsiniz. Aynı Kumaştan Diktirilen Elbiseler Bebeklerle annelerin buluşabileceği en uygun kıyafetler şüphesiz ki elbiseler. Kız bebeğinizle aynı kumaştan bir elbise tercih edebilirsiniz. Ayrıca tesettür elbisenizin üzerine kullandığınız başörtünün renginde ve kumaşında bir boneyle bebeğinizin saçını süslemeniz de harika olacaktır.

Anne Kız Tütü Etek Şimdi tesettürde tütü etek ne alaka diyebilirsiniz. Haklısınız günlük yaşamda tütü etekle tesettür modasını bir arada telaffuz etmek bile zor. Ancak bebeğinizin aile arasında yapılan doğum gününde mesela tütü etekleri tercih ederek şok sevimli bir görüntü elde edebilirsiniz. Tütü eteğin üzerine yine kızınızla aynı renkte bluzları ve kızınızın saçınızda başörtünüzün renginde bir bandı kullanabilirsiniz.

Tunik Pantolon Kombinleri Özellikle bebeklik çağını aşmış yürüyen bir kızınız varsa sokak modası sizlere önerebileceğimiz en iyi moda akımı olacak. Örneğin kızınızda tayt pantolon üzerine uzun bir tunik triko kendinize de yine aynı renklerde pantolon ve tunik kombini yapabilirsiniz. Bu tip anne kız kombini günlük yaşam için uygundur, sizi her yerde şıklığa kavuşturur.

Aynı Renkli Anne Kız Kombinleri Anne kız kombini yapma niyetindeyseniz illaki kızınızla aynı parçaları giymek zorunda değilsiniz. Kendinizi kısıtlamayın. Çünkü hem kızınıza uygun hem de size uygun parçalar bulmak hayli zordur. Bu durumda sadece renklerin aynı olmasından yararlanın yeter. Örneğin beyaz bluz siyah pantolon giymiş olun kızınızda beyaz tişört ve siyah şort kullanın. O daha küçük ve sizin kadar kısıtlanması uygun olmayabilir.

Tulum Kombinleri Anne kız kombinleri için en uygun parçalardan birisi de tulumlardır. Tek parça gelen bu tulumlar hırka ya da ceketlerle kombinlenerek çok harika görünüm elde edilebilir. Hem kızınız hem de sizin için uygundur. Modern ve genç görünmek isteyen tesettürlü annelere duyurulur.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git