Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürde Bordo Renk Asiliği

Tesettürde Bordo Renk Asiliği
9 Haziran 2016 tarihinde eklendi,

Tesettürde Bordo Renk Asiliği

Kapalı giyimin vazgeçilmez renkleri genellikle koyu tonları olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak 2016 baharını cıvıl cıvıl bir hale getirecek olan tesettür rengi olarak bordo tercih edilmiştir. Bordoyu tesettürde nasıl kullanması gerektiğini bilmeyen kişiler için bu yazımızda önemli ipuçları vereceğiz. Böylece tesettürde bordo asilliğine bürünmek isteyenler bu fırsatı değerlendirerek kombinlerini rahatlıkla yapabileceklerdir.Her ne kadar bordo rengi tesettür giyimde vazgeçilmez bir dokunuş olarak görünse de, baştan aşağıya kadar her parçanın bordo olması demek değildir. Bazen bir aksesuarda, bazense bir etek veya kabanda bordoya yer vererek, diğer parçaları ise farklı bir renk ile uyumlu hale getireren muhteşem bir kombine imza atabilirsiniz.İşte şimdi size bordo rengi ile tesettür kombinlerini nasıl oluşturabileceğinize dair birkaç tüyo vereceğiz.Özel Günler İçin Bordo ve Gold uyumuYemek davetleri, eğlenceler, balolar derken elbise giymeniz gereken birçok özel güne katılım sağlamak zorunda olabilirsiniz. Genellikle yakınlarınızla beraber mutlu olacağınız bu özel günler için neredeyse tüm gününüzü ne giysem diye düşünerek geçirirsiniz. Size tesettür giyim kombinleri arasında en çok tercih edilen bordo elbise ve gold uyumlu aksesuarları önereceğiz. Nişan, sünnet, söz, kına gibi kutlamalar için de tesettür kombinleri için bordo ve goldu kullanarak en şık olmak için önemli bir adım atın.
Bordo-kombin-modeli
Elbisenizin üzerindeki gold detaylı işlemelerle de bu uyumu destekleyebilirsiniz. Ayrıca çanta, küpe, bilezik, kolye, ayakkabı gibi aksesuarlarda tamamını veya küçük bir detayını goldun sıcaklığına büründürebilirsiniz. Gold rengini tesettür kombininde en iyi saracak olan diğer bir renk bordodan başkası olmamalıdır.Beş çayı için sıcak bordo kombinlerGün içerisinde arkadaşlarınızla dışarı çıkacağınız da evinize misafir davet ettiğiniz de sade ve hoş görünmek için kendinizi bordo kombinlerine bırakabilirsiniz. Çay ve kahve eşliğinde yapılacak sohbetler esnasında bordo etek ve üstünüze giyeceğiniz siyah, lacivert gibi koyu renklerdeki bluzlar kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Eğer siyah veya lacivert tercihinizi etekten yana yapacak olursanız hırka veya bluz olarak bordo bir parçaya yer verebilirsiniz.Bordo tesettür kombinlerinde floral desenlerGeçmişten günümüze kadar trend ivmesini sürekli yükselten bir dokunuş olarak floral desenler, tesettür kombinlerinde bordo şıklığı ile bütünleşti. Bluz, etek veya paltolarınızda çiçekler açtıran floral desenleri bordo parçalar ile birleştirerek enerjinizi bu kombinlerden alabilirsiniz. Büyüklü, küçüklü çiçeklerden oluşan floral desenlerin bordo olmasına özen gösterin. Aksesuar seçimlerinde önem vereceğiniz çantalarda da bu desenlerin olması yine amacınıza ulaşmanızda önemli bir adım olacaktır.

Tesettürde Bordo Renk Asiliği Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git