Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür’de Çanta Modelleri

Tesettür’de Çanta Modelleri
25 Aralık 2014 tarihinde eklendi,

Vazgeçilmez Aksesuar Çantalar

Kıyafeti tamamlayan aksesuarlardan biri olan çanta günlük hayatta kadınların vazgeçilmezi.Çanta deyip geçmek yanlış.Çünkü hem kıyafet tamamlayıcı hemde bir kadının için en önemli aksesuar.
Bu sene çanta modelleri büyük kocaman çantalar yerini daha zarif daha küçük çantalara bıraktı.Özellikle gece dışarı çıkarken kullanılan çantalar elle taşınabilir hal aldı.Durum böyle olunca çantaların kıyafete uyumu söz konusu oldu.Giyilen kıyafetin rengi ve tarzına göre belirlenen çantalar günlük hayatta bayağı ilgi görüyor.
Yenilenen tesettür giyim,çantalara da el attı detaylarını kaçırdığımız aksesuarımız olan çantalara yeni bir soluk getirdi.

Tesettürde Çanta Modelleri

Tesettürde yeni çanta modelleri bu sene bayağı konuşulur.Eşarp ve çanta modelinin aynı olması dikkat çekici oldu.2014-2015 yılı tesettürde çanta modası bayağı ses getirdi.Çantaların takılan eşarpla aynı desende ve daha küçük olması tesettürlü bayanlarda kıyafete uyum sağlayan çantaların seçiminde kolaylık sağladı.Çanta ve ayakkabı renk uyumunu bir kenara bırakarak eşarpla çanta birleştirildi.Eşarp ve çanta deseni aynı olan bu kombinler tesettüre özel olarak tasarlanmış ve bayanların tercihlerine sunulmuş.
Bunun dışında yine ayakkabı ve çanta uyumu da dikkate alınmıyor değil.Aynı renk ve çanta modası zaten bitmeyecektir.Kıyafetin rengine uyumlu ya da tamamen zıt renk kullanarak dikkat çekilebilir.
2014-2015 yılı çanta modellerinde büyük çantaların yanı sıra daha çok elde taşınabilen ve görüntüde daha şık olan çantalar tercih ediliyor.Klasik siyah renkten azda olsa vazgeçilerek renkli çantalara da yer veriliyor.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git