Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür’de Moda Anlayışı

Tesettür’de Moda Anlayışı
9 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür’de Moda Anlayışı

 

Tesettür moda anlayışını yansıtan çok sayıda kıyafet bulunmaktadır. Bu kıyafetlerin çok önemli bir kısmı günümüzde de kapalı hanımlar tarafından kullanılmaktadır. Tesettür giyimde kullanabileceğiniz birçok parça bulunmaktadır. Ancak bu parçaları doğru şekilde kombin etmek de hayli zordur. Kombin ettiğiniz her bir parçanın birbiriyle uyumlu ve tertipli görünmesi gerekmektedir. Zira henüz tesettür giyimde çok farklı ve tezat renklerin iç içe olduğu bir moda anlayışı bulunmamaktadır. Çok basitçe tasarımların basit ancak şık detaylar olmasına özen gösterilmektedir. Eşarp ve giymiş olduğunuzu kıyafetlerinizi, kullanmış olduğunuz aksesuarlarınızın önemi son derece büyüktür. Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından bir tanesi de tuniklerdir. En çok kullanılan parçalar arasında hiç kuşkusuz ki tunikler yer almaktadır Tesettür giyimin en çok kullanılan parçaları arasında tuniklerin bulunması, pek çok kadının bunları kullanmasına olanak sağlamaktadır. Birbirinden farklı modelde ve desenlerde tunik le dar ya da bol pantolonlarda kullanılmakta ve moda anlayışına ok uygun bir görüntüye imza atılmaktadır.

Bu sebepten ötürü tunik, tesettür modasının vaz geçilmeleri arasında yer almaktadır. Tesettür modasında dikkat çeken diğer ayrıntılar arasında ise uzun ve bol elbiseler yer almaktadır. Gerek günlük hayatınızda gerekse düğü nişan gibi belirli aktiviteler de rahatlıkla kullanabileceğiniz şık elbiseler tesettür giyimin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. İnsanların çok önemli bir kısmı tesettür giyim konusunda çok başarılı kombinler yapmaktadır. Tesettür giyimin öncüleri arasında kabul edilen tasarımcıların tasarımları arasında geometrik desenlerin önemi büyüktür. Bu geometrik desenler pek çok farklı alternatifle birlikte kullanılabilmektedir Tesettür giyim konusunda dikkat çeken diğer bir detay da hiç kuşkusuz ki hanımlar tarafından çok kullanılan pardesü ve feracelerdir. Gerek kış gerekse sonbahar aylarında istediğiniz zaman diliminde kullanabileceğiniz bu kıyafetler pek çok açıdan son derece kullanışlıdır. Dilerseniz tesettür kıyafetlerinize uygun olarak seçeceğiniz ayakkabı ve çantalarınızla birlikte çok şık bir kadın olabilirsiniz. Tesettür modasına uygun olarak oluşturmuş olduğunuz bu kombinler, birçok dergide yer almaktadır. Siz de bu dergileri inceleyerek kafanızda size uygun bir kombin oluşturabilir ve moda anlayışına uygun bir görüntü sergileyen kadınlardan olabilirsiniz.

 

Tesettür’de Moda Anlayışı Resimleri

loading...

Etiketler:

Tesettür’de Moda Anlayışı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özlem Bedir Karadeniz diyor ki:

    Örtülüyüm.com sizinle nasıl iletişim yapabilirim WhatsApp numaranızın yollarmsnz

Sayfa başına git