Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürde Ofis Modası Kombin Önerileri

Tesettürde Ofis Modası Kombin Önerileri
17 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

Tesettürde Ofis Modası Kombin Önerileri

 

Tesettür-Ofis-Modası-Kombin-Önerileri

Tesettürlü bayanların da iş yaşamında serbestçe yer almaları günümüzde tesettür ofis modasının doğmasına neden olmuştur. Eskiden tesettür modasında yaşanan kısıtlamalar artık günümüzde bu sayede giderilmiştir. Artık birçok mağazada tesettürlü bayanlar için ofise uygun klasik parçalar da yer almaktadır. Bu nedenle ofiste şıklığı yakalamak isteyen bayanların kesinlikle bu tarzda parçaları kombinlemeleri ve kendilerini iş yaşamında aktif hissetmeleri büyük önem taşımaktadır. Klasik Pantolonlarla Tunik Kombinleri Ofiste gri pantolonlar bayanlar tarafından sık tercih edilmekte ve şıklığı yakalamak için güzel olmaktadır.

Tesettürlü bayanların kendileri için üretilmiş tesettür çizgiler taşıyan gri klasik pantolonlarını düz uzun tunikleriyle ya da kareli desenli daha spor gömleklerle rahatlıkla kullanabilirler. Spor tuniğin ofis giyiminde ne işi var diye düşünmeyin. Klasik pantolonunuza çok yakışacaktır. Bu sayede baştan ayağa klasik olmanın sıkıcılığını da yenmiş olacaksınız. Tesettür Tulum Modelleriyle Yapılan Kombinler Tesettür tulumlarda son yıllarda tesettürlü bayanlar tarafından rahatlıkları nedeniyle sıkça kullanılır oldu. Bu parçaların ofiste kullanılması da birkaç düzenlemeyle mümkün… Öncelikle sizlere ilk tavsiyemiz siyah ya da lacivert gibi koyu renkleri tercih etmeniz. Çünkü canlı renklerde yapılan bir tulum kombini ofiste çok da doğru bir seçim değildir. Bu şekilde koyu renkli bir tulumu, brokar renkli ceketlerle ya da renkli başörtüleriyle renklendirmeniz daha şık olacağı için size önerimiz bu yönde. Pliseli Ayağa Uzanan Tuniklerle Ofis Kombinleri Elbiseye benzer ayağa kadar uzanan tesettür tunikler ofiste de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu tuniklerin pliseli olması da kombine hareket katmaktadır. Altınıza dar bir siyah pantolon giyerek üzerine bu tunikleri giymeniz harika bir stil yaratmanıza neden olacak.Ayrıca gün boyunca da bu kıyafetler içinde kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.

Renk olarak siyah pantolon saks mavisi, bordo ya da haki tunik oldukça uygun olmaktadır. Siyah Beyaz Kombin Bordo Baş Örtüsü Kombini Ofis şıklığı yaratmak isteyenlerin en çok başvuracağı renkler siyah beyaz kombinleridir. Bu kombinler hem ağır olmaları hem de ofiste ideal olmaları nedeniyle mutlaka iş yaşamınızda bir gün de olsa yer verilmelidir. Toplantılar ve önemli günlerde kullanabilirsiniz bu renkleri. Siyah-beyaz kombininize en yakışan başörtüsü rengi ise bordodur, tartışmasız.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git