Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürde Pançolar Nasıl Kombinlenir

Tesettürde Pançolar Nasıl Kombinlenir
12 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

Tesettürde Pançolar Nasıl Kombinlenir?

 

Dış giyim ürünlerinden biri olan pançolar oldukça kullanışlı ve şık parçalardır. Kapalı hanımlar pançoları kullanmayı çok seviyor. Renk renk, model model pançolar tesettür giyimde nasıl kombinlenir? Yarasa modeline benzeyen pançolar, kol oyuntusuna sahip değildir. Kollarınızı içinden geçirip bırakırsınız. Arkası önü kısa ve uzun modeller mevcuttur. Kapüşonlu pançolar sonbahar ve kışın dışarıda kullanılabilir. Panço giyecekseniz alt parçanız genellikle pantolon olmalı. Etek panço ile yakışmaz. Tayt ya da pantolon uygundur. Pançonun içine dar formda bir bluz ya da balıkçı yaka bir triko tercih edilebilir. Siyah ayakkabı ve siyah pantolon kombinine siyah ya da füme tonlarında bir panço giyebilirsiniz. Burada eşarbınız turuncu gibi canlı ve sıcak bir tonda olmalı. Siyah eşarp, siyah pantolon ve siyah trikonun üzerine tüm görüntüyü netleştirecek kırmızı bir panço kullanabilirsiniz.

Elbise formunda da karşımıza çıkan pançolar, boydan boya formda ise onu da şöyle kullanabilirsiniz. Açık renk üzerine renkli çiçek desenli bir panço giydiğinizde, pançonun ana renginden bir eşarp takabilir ve çanta ayakkabı seçimini ya ana renkten ya da içindeki renklerden seçebilirsiniz. Az önce verdiğimiz siyahlı kombinin aynısını beyazlı kombin için de yapabilirsiniz. Beyaz eşarp, beyaz pantolon ve tunik üzerine siyah ya da fuşya renginde düz desensiz bir panço giyebilirsiniz. Bu sezon kahve tonları yeniden aramıza dönüyor. Tesettür giyimde öne çıkacak olan renk ise vizon. Pançonuzu değişik kesim ve modellerde seçerseniz, ana renginin vizon olmasına dikkat edin. Başlıklı, asimetrik kesim, üzeri deri düğme detaylı vizon bir pançodan mutlaka edinin. Bu rengi ve modeli hem siyah kumaş pantolon ile hem de mavi renk bir jean pantolon ile kombin edebilirsiniz.

Tesettürde Pançolar Nasıl Kombinlenir Resimleri

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git