Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettüre Uygun Şık Abiye Modelleri 2013

Tesettüre Uygun Şık Abiye Modelleri 2013
14 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Abiye modellerinde geliştirilen yeni modellerle tesettür uygun hale gelmesi, tesettürlü bayanların abiye ihtiyacını gidermeleri açısından ön ayak oldu. Birbirinden farklı abiye modellerinin tasarımları abiye modellerinde seçenekleri de beraberinde getirdi. 

2013 tesettüre uygun şık abiye modellerinde en çok göze çarpan renkler kırmızı tonda üretilen abiye modelleri oldu. Tesettür uygun şık abiye modelleri 2013 yılında bayanların ilgisini çekecek tasarımlara sahip. 

2013 yılında en çok tutulacak tesettüre uygun abiye modelleri arasında uzun kollu manşetli abiye modeli olacak. Özel gecelerde tesettürlü bayanların yardımcısı olan abiye modellerinde görülen farklı çizgi ve tasarımlar yine ilginizden kaçmayacak.

Şantuk kumaş abiye modelleri de 2013 yılında en çok tercih edilen abiye modelleri arasında yer alıyor. Tasarımları ile farklı çizgiler sunan Santuk kumaş abiye modelleri yaz aylarında bayanların tercih ettiği özel gece kıyafetlerinden olacak.

Dantelli ve taş işlemeli abiye modellerinin 2013 yaz aylarında en çok tutulan abiye modellerinden olması, tesettür dünyasında da tesettürlü bayanlara uygun kıyafetlerin de olmasını beraberinde getirdi.

Tesettür modasına dair aradığınız son gelişmeleri kolaylıkla takip edebileceğiniz sitemize her gün girerek yeni giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git