Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürlü Bayanlar için Elbise Modelleri

Tesettürlü Bayanlar için Elbise Modelleri
28 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

Tesettürlü Bayanlar için Elbise Modelleri

Her kadın dört mevsim gibi değişkendir. Bu yüzden onlar için moda harekete geçti ve zevklerine hitap eden modelleri ele aldı. Sürekli değişken bir beyindir kadın. Bugün beğendiğini yarın beğenmeyebilir. Hızlı karar verirler ama çabuk sıkılırlar. Yenilikçi ruhları birazda onların çetin ceviz olmalarından kaynaklanmaktadır. Zor diye adlandırdığımız isim aslında kararsızlıktır. Saniyelik karalar verdikleri bile olur. Bu yüzden kadını idrak etmek onun felsefesinin derinliklerine girmek öyle kolay değildir. Bizlerde bunun farkına vararak, farklı düşüncelere boyutuna gittik ve onların ne istediklerine dair, önemli diplomatik belgeleri ele aldık. İyi bir analiz sonrası onların dilinden anlama şansını yakaladık.

Tesettür-elbise-model
Meğer bir kadının yüreği pamuk gibi yumuşak ve beyazmış Bu da onların ne kadar temiz yürekli olduğunu, karmaşa sandığımız aslında yalın bir düşünce izledikleri gerçek kişiliklerini öğrenmeyi sundu bizlere. Onları anlayarak onlara en sanat abidesi olan kapalı giyimde modaya rağbet gösteren 2016 yılına özel tasarlanmış elbiseleri ele alarak onların yüzünü güldürmeyi başardık. Bu güzel başarının ardından şimdi sizlere modanın dünyasını ele alan 2016 Tesettürlü bayan elbiselerinden bahsedeceğim. İnce saten kumaşlardan yapılan, ipeksi dokunuşlara imzasını atan canlı renk ve işlemeleri ile sizi baştan yaratacaktır. Renk tonlamaları bu yıl daha canlı ve mavi yeşil tonları, hatta pastel tonları vitrinleri süslemektedir.
Tesettür-kombin
Hangi rengi almak isterseniz isteyin özel yapım elbiseler uzun modeller ve belden bağlama ayarlı, görüntüye sahip, omuz kısmı daha dik duruş sağlayan güzelliktedir. Diyelim ki bir gezme planınız var ve hava oldukça sıcak. Size terletmeyen kumaş dokumaları ile elbiseler sunduk. Eğer tarzını spor ise giyeceğiniz elbiseyi de ona göre almalı şal ve ya örtünüze yakışacak kombini oluşturmalısınız. Ayakkabınızdan aksesuardan takınıza çantanıza uyacak her model mevcut. Yapmanız tek gereken hayal ederek değil sahip olmak isteyerek mağazalara gidip istediğinize hür iradeniz ile kavuşmak olacaktır. Tesettürlü bayanlar artık bu sene çok rahat edecek birbirinden güzel desenli, renkli, dantel detaylı işlemeli ya da sade, spor, klasik modeller ile başınız dönecek, bu yıl dolabınız sizin ile birlikte en güzel modellerle yenilenecektir. Biz sizler için en iyisin tasarladık. Artık sizin bir adım bize doğru gelmenizi bekliyoruz.

Tesettürlü Bayanlar için Elbise Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git