Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürlü Bayanlar İçin Tunik Modelleri

Tesettürlü Bayanlar İçin Tunik Modelleri
23 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

Tesettürlü Bayanlar İçin Tunik Modelleri

Tesettür giyimde bu yıl kap ve pardösülerin yerini tunikler almış durumda. Özellikle de genç bayanların yoğun bir şekilde tercih ettiği tuniklerle yapılan kombinler de şıklığıyla göz doldurmakta. Bu yıl için birçok ünlü tesettür giyim mağazasının en çok tercih ettiği modeller arasında kolsuz pelerin tarzında tasarlanmış olan tunik modelleri geliyor. Genellikle şal eşarplar ve pantolonla birlikte kombinlenen pelerin tarzındaki bu tuniklerin oldukça güzel göründüğünü söyleyebiliriz.
Mavi-renkte-trend-tunik-kombini
Bu yıla özel olarak tasarlanan ve birçok mağazanın vitrininde görmeye alıştığımız diğer tunik modeli ise uzun ceket tarzında ve düğmesiz olarak tasarlanmış modeller. Genellikle iç kısmında uzun bir gömlek, pantolon ve büyük boy kol çantalarıyla birlikte harika bir şekilde kombin yapılan düğmesiz ceket şeklindeki bu tuniklerin en güzel tarafı ise, oldukça cool bir görünüme sahip olması. Bundan dolayı dikkat çekici bir şıklığa sahip de bu modellerin en çok ilgi gösterilen tunik modeli olduğunu söylemek hiç te iddialı olmaz.
Tesettür giyimde bu yıl için tasarlanan bir başka tunik modeli ise geçen yıllarda da görmeye alıştığımız bir model olmasına rağmen bütün kadınların beğenerek giydiği tunik modellerinden biri olan belden kemerli düğmeli veya düğmesiz olarak tasarlanmış tunik modelleri. Bu modellerin en güzel tarafı ise, kolayca kombin yapılabilmesi ve çok şık durmasından kaynaklanıyor diyebiliriz. Ayrıca günlük yaşamda dışarı çıkarken kot pantolon ve şalla birlikte birlikte hızlı bir şekilde kombinlenebilen ve çoğunlukla penye kumaştan üretilmiş olan tuniklerin son derece ideal parçalar olduklarını da mutlaka eklemek gerek. Son olarak ise bu yılın tesettür tunik modelleri arasında yer alan salaş ve uzun tunik modellerinin de sokak modasında göze çarpan sezonun en iddialı tunik modelleri arasında olduğunu hatırlatmakta yarar var.

Tesettürlü Bayanlar İçin Tunik Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git