Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürlüler İçin Çeyizlik Gelin Patiği Modelleri

Tesettürlüler İçin Çeyizlik Gelin Patiği Modelleri
6 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

Tesettürlüler İçin Çeyizlik Gelin Patiği Modelleri

Günümüzde en çok hobiler dünyasında yer alan modellerden birisi de gelin patiği modelleridir. Gelin adayları artık çok şanslı onlar için tasarlanan o zarif ayaklarını daha sıcak tutan patikler en gösterişli duruşları ile sizi tamamlayacaktır. Özellikle el emeği göz nuru ile yapılan her çeyiz sandığında mutlaka bulunması gereken özel eşyalardan biri olduğunu gelin adaylarımıza belirtmek isteriz. Anne ve yakın çevrenizdekilerin sizler için ördüğü emeğin ne kadar değerli olduğunun bilincinde olduğunuzu düşünüyoruz. Bu yüzden yapmanız gereken tek şey bu çok anlam yüklü patiği çeyiz sandığınızda bulundurmaktan yanadır.

Çeyizlik-patik
Güzel bir evlilik hayalinde yürüyor, Üzerinizde en modern gelinlik var. Yanınızda ise, hayal ettiğiniz en güzel portre bu kadar güzelliklerin içinde sizin için özen ile süslenen eşyalarınız var. Mutluluğunuzu daha nasıl ifade edeceğinizi bilemiyorsunuz. Çünkü heyecan yoğunluğu ve içine düştüğünüz güzel durumun başlangıç’ısınız. Bu kadar mesut bir tablo karşısında damat tarafına kendinizi dört dörtlük hazırlamanız sizin yararınıza olacaktır. Tesettürlü gelinliğe uygun bir şekilde üretilen gelinlik patikleri artık her kapalı bayanın hatta açık bayanın çeyiz sandığını süslemektedir.
2016 yılında en çok konuşulan ve şıklığı ile ayaklarınız süsleyen gelin patikleri almanızı hatta hazırdan çok nasıl örülür nasıl yapılır sorusunu kafanızda kurmanızı umarak, bu güzel desenlerden ders alıp yapmanızda yarar vardır. Sizlerin ve yakınlarının evlilik çeyiziniz için ön ayak olacaktır. Sizler de yapın ya da yaptırın. O zaman o çeyiz sandığınız daha da güzelleşecek o önemli gününüzde düğün sonrası evinizde giyerek taze gelin havalarına bürünecek siz de eşiniz de o keyifli dakikaları yaşayacaksınız.

Tesettür-çeyizlik-patik-model
Yeni gelin adaylarımız fırsatları en iyi şekilde değerlendirin. Gelin patiklerini, düğün sonrası çeyiz sandığınızdan çıkartarak en güzel desenler ile ayağınızı süsleyin. O sıcacık güzelliği hissedeceksiniz. Özellikle kış aylarında evlenen gelinler hemen giyme şansını yakalarlar. Artık hayallerinizi süslemenin vakti gelmedi mi? Evliliğiniz ve hayalleriniz istediğiniz boyutlarda en güzel anlar ile geçmesini temenni ediyoruz. Kendinize ve ayaklarınıza iyi bakın. Sonsuz Mutluluklar. Gelinliğinize özel patikleri keşfedin.

Tesettürlüler İçin Çeyizlik Gelin Patiği Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git