Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürlüler İçin Güneş Gözlüğü Modelleri

Tesettürlüler İçin Güneş Gözlüğü Modelleri
24 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

Tesettürlüler İçin Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlükleri bir bayanı her zaman şık ve alımlı gösterir. Bu yüzden her bayanın mutlaka sahip olması gereken aksesuar modelleri arasına girmektedir. Kadınlar her daim şık ve havalı görünmeyi yeğlerler. Bu onların kimyasında her zaman çok ince bir detaydır. Bu detaylara takılmayı oldukça severler. Kimi bunu kendi dünyasında hobiye dönüştürür. Kimisi sıkı bir moda takipçisi olup her yeni modeli mutlaka koleksiyonuna koyar.

Tesettür-gözlüğü
Tesettür giyimde ise aksesuar derken bayanların en çok seçtikleri takı grubuna girer güneş gözlükleri. Yaz aylarında güneş tüm sıcaklığı  ile keskin ışınları değdirerek kendini bir adım daha ispatlar. Bizler hem bu sıcaklığı taşıyamayacak hem de gözlerimiz, ışınlara maruz kalarak daha hızlı bozulmaya doğru ilerleyecektir. Bu durum bizim göz sağlığımızı belki de bozacaktır. Bu yüzden, yaz modası için ideal güneş gözlükleri kullanmak her zaman en önemli detay olduğunu bilmenizde yarar vardır. Düşünsenize yazın en keskin havaları içindesiniz. Fakat işinizden dolayı dışarı çıkacak o güneşin keskinliğini yaşamak zorunda kalacaksınız.
Aslında güneş sağlığa çok faydalıdır. D vitamini verir. İnsana bu yüzden kemiklerde daha sağlıklı gelişir. Fakat göz çok hassas bir merceğe girdiğinden dolayı bizim vazifemiz onu zararlı ışınlardan kurtarmaktır. Gözünüzü kısarak yürümek görüntü kalitenizi düşürür. Bu yüzden giyim modellerine hitap edece gözlükleri satın almalısınız. Tesettür giyimde gözlük seçimi çok önemlidir. Şal ve bone takımına uygun bir gözlük seçilmelidir. Kedi şeklini andıran modeller tesettür giyimde daha uygun bir pozisyona girmektedir. Çok yüksek ve büyük cam çerçeveli gözlükler, tesettür giyime uygun olmaz. Bu hem onun görüntüsünü bozacak hem de onu büyüklüğünden dolayı rahatsız ederek üzerinde baskı oluşturacaktır.

Tesettür-gözlük-modeli
Bayan aksesuarında 2016 yılında rağbet gören ve alıcılığı ile estetik duruşlara imzasını atan bayan güneş gözlükleri, kapalı bayanların yüz şekline ve şal giyim şekline uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Dışarıda var olan onca güzelliği kısık gözler ile değil, takacağınız muhteşem aksesuar gözlükleri ile keşfedebilir, yaşamın ince çizgilerini en güzel görsellik ile yaşaya bilirsiniz. Güzel günleriniz daim olsun.

Tesettürlüler İçin Güneş Gözlüğü Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git