Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürlüler İçin Modern Şal Modelleri

Tesettürlüler İçin Modern Şal Modelleri
30 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

Tesettürlüler İçin Modern Şal Modelleri

Tesettür giyimde esmer tenliler için şal model renkleri sanki onların yüzüne özel tasarlanmış gibi durmaktadır. Mavi gözlü esmer tenli bir bayana en çok mavi tonlar yakışır. Çünkü göz rengine uygun şallarda o renk daha çok anlam kazanır. Mavi şal modelleri esmer tesettürlülerin tutkusudur. En çok o renkleri severler. Bunun yanında bordo ve balköpüğü şal renkleri de onları çok güzel ve çekici kılar. Şal harikalar yaratır bir bayanda. Kullanımı pratik ve özel bir yapıdadır. Kumaş dokuması bir sanatı andırır. Özellikle bu sene en çok sade canlı renkler moda dünyasında yer almaktadır. Nedenini bilmiyoruz ama şal nedense bir kadının ruh ikizidir. Ondan ayrılmaz bir bütünlüğü temsil eder. Diğer eşarplar dan farklı olan bir muazzam duruşu vardır. Bazen asili oynar bazen de sadece görsel olarak sanatı anlatır. Ama bütün bunlardan istinaden en çokta kapalı giyimde huzuru anlatır.

Tesettür-şal-modeli
Gezmeyi planladığınız zaman saatlerce takamadığınız eşarbı bağlamak için çaba gösterirsiniz. Bu sizin işinize geç kalmanızı hatta gideceğiniz bir davete geç kalmanıza sebep olur. Böyle durumlarda canınız oldukça sıkılacak ve gününüzün neredeyse bir kısmı uğraşmış olduğunuz eşarp ile geçmiş olacaktır. Artık çok pratik bağlaması kolay çıtçıt model şallar üretilmekte. Bu zor anlarınızda size destek olacak ve güzel bir şal takmanıza vesile olacaktır. Bu sene canlı sade, püsküllü ve çıtçıtlı şallar moda dünyasında yerini tamamlamaktadır. Eğer tercihinizi desenli şallardan kullanmaktan yana seçerseniz size tavsiyemiz bone seçimini mutlaka seda beyaz ya da siyahtan yana kullanın. Yanlış tesettür giyim hatalarından birini yaşamayın.

Desenli-şal
Esmer bayana mavi ve yeşil tonları demiştik peki beyaz tenliler hangi şal renklerini kullanmalıdırlar? Onlara da kırmızı açık yeşil siyah ve beyaz renkler oldukça yakışmaktadır. Seçimlerinizde renk ve bone rengi çok önemlidir. Unutmayın ki şal bonesiz, bone de şalsız olmaz. Bunlar ayrılmaz ikilidirler. Artık yenilenme vakti geldi yaza bomba gibi ipeksi şallar ile girmeniz sizi oldukça mutlu ve rahat etmenizi sağlayacaktır.2016 yılı şallar ile yeniden yenilenecek, güzelleşeceksiniz. Güzel yüzünüz solmasın. Mutlu baharların tadını çıkartın .

Tesettürlüler İçin Modern Şal Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git