Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürlüler İçin Takı Modelleri

Tesettürlüler İçin Takı Modelleri
16 Mayıs 2017 tarihinde eklendi,

Tesettürlüler İçin Takı Modelleri

tesetturluler-icin-taki-modelleri

Kapalı giyimde öncü olan takılar bir bayanın her zamankinden daha fazla zarif olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle bir bayan eğer giyimine önem veriyor ise takı konusunda da son derece uyumlu olması gerekir. Kapalı giyimlerde aksesuarın yeri ve önemi oldukça fazladır. Bu nedenle bir bayan önce giyimine daha sonra üzerine dekor edebileceği takıya ihtiyaç duyar. Bunu en iyi şekilde sağlayabilmesi için o günün konseptine uygun modelleri tercih eder. Bizlerde sizler için tesettürlüler için takı modelleri hakkında genel bilgilerden söz edeceğiz. Bakalım bir kapalı bayan ne tarz takılar takmalı sizlere bu konuda ufak tüyolar vermek isteriz.

tesetturluler-icin-taki-modelleri-

Kapalı giyimde tesettürlülerin en çok tercih ettiği modeller tunik modelleridir. Tunik giyimlere her zaman kolye modeller çok fazla yakışır. Özellikle o gün koyu bir model tercih etmiş iseniz siyah bir abiyeye parlak bir takı oldukça hoş duracaktır. Bu nedenle takı konusunda uyumlu olmak için renk ve desene öncelikle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu senenin gözde modelleri listesi yerini alan sedef kolye modelleri son derece muazzam görünmekte giyim kalitesine bir o kadar arttırmaktadır. Bununla beraber en çok sevilen modellerden bir diğeri ise renkli nazar bileklikler kolunuzda şahane durmayı sürdürmektedir.

tesetturluler-icin-taki-modelleri-sal

Sedefli etnik kolye modellerinde ise desenler birbirinden farklı olup size değişik bir yaşatmaktadır. Sanki giyim üzerinde değişik bir doğa farklı bir dünya gibi o enerjiyi tüm sıcaklığı ile almaktasınız. Özellikle çiçek desenli uzun tesettürlü elbiselerde dört yaprak modelli kolye takıları oldukça zarif durmaktadır. Bilirsiniz ki özellikle bayanlar yonca kolyelerin onlara son derece uğurlu geldiğine inanırlar. Bu nedenle yonca model kolye takı aksesuarları bu sene yok satan ürünler arasında yer almaktadır. Birbirinden şık şallar ve başörtüleri de bu senenin en gözde takı modelleri arasında yer alıyor.

tesetturluler-icin-taki-modelleri-kolye

Bir kapalı bayanın vazgeçilmezi olan şallar en güzel desen ve aksesuarları ile şimdiden vitrinleri süslüyor. Sizlere de aksesuar olarak küpe, kolye, bileklik şal ve çantaları en güzel yeni tasarımları ile satın alabilir 2017 yılında en trend tesettürlü giyim güzelliğini yakalayabilirsiniz. Yaşam kaynağınız olan giyimler ve takılar insan hayatının en önemli stillerinden birisidir. Bu stillerde mutluluk uyandırıcı bir enerji söz konusudur. Sizlerde kendinizi bu enerjinin içinde bulabilir en trend takıları satın alarak göz kamaştırabilirsiniz. 2017 yılına özel tesettürlüler için takı modellerini keşfederek giyim kalitenizi markalaştırabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git