Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Timin 2014 Kot Modelleri

Timin 2014 Kot Modelleri
6 Haziran 2014 tarihinde eklendi,

Bilenlere ve bilmeyenlere Timin markası duyurulur, ilkbahar yaz sezonunda sizin çok aradığınızı bildiğim yakından takip ettiğinizi düşündüğüm pamuklu, spor, şık ve sade kot modelleri üretmiş bir firmanın ürünlerini karşınıza çıkarıyorum. Mutlu müşteri için kaliteli hizmet sunan markalardan birisi olan Timin, teknolojinin de nimetlerinden yararlanmaya gayret edip her sezon gerçekten üretimine yenilik getiren bir isim olarak karşımıza çıkıyor.

Altyapısı ve yüksek verimli sistemlerini kesintisiz hizmete adamış, siz değerli kullanıcılara dünyanın önde gelen teknoloji firmaları ile yapılan birliktelikleri ile sağlanarak hazırlanmış koleksiyonlarının inceliği ve titizliğini umarım ki modellerini gördüğünüzde siz de aynı şekilde düşüneceksiniz.

Timin Kot Modelleri
Timin 2014 Modellerinde Bu Sezon Neler Var?

Tesettür giyim sektöründe en çok arananlar kategorisinde şüphesiz etekler ve tunikler başı çekiyor diye duyduk, aynı zamanda sizden gelen talepleri ve yoğun istediğiniz modeller arasında da yer alan kategorilerin kesinlikle başında bu ürünler olduğunu söyleyebilirim. Nitelik seviyesi yüksek, Timin etekleri 2014 için trend jean kılıfında ideal modellere gelerek alıcılarını memnun edecek işçilik ile hazırlanmış bulunmaktadır. İster dar, ister kloş veya parçalı modeller olsun her talebe hitap edecek olmasının yanında efendim aynı görevi üstlenen pantolonlar da bunun yanında cabası olacak. Elbiseler ve tunikler de ki zarif detaylar albenisi yüksek ve sizin rahatlığınızı sizden önce düşünen Timin markasının olağanüstü yaratıcı fikirleri ile donatılmış durumdadır.

Likralı kot modeller hemen hemen her bedene uyum sağlarken, pamuk saten kumaştan üretilmiş gömlekler ve tunikler de pek bir beğenimi kazandı. Dar kesimler, bol kesimler, ekoseli, blok formlar ve aksesuarlı ayrıntılar Timin’in sadece ve etkileyici kot modellerinden oluşan koleksiyonunda yer alıyor.

2014 Timin İlkbahar Yaz Kot Koleksiyonu

 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git