Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tozlu Giyimi Tesettür Modelleri

Tozlu Giyimi Tesettür Modelleri
28 Aralık 2014 tarihinde eklendi,

Tozlu Giyimi Tesettür Modelleri

Tozlu Giyimi Tesettür Modelleri incelendiğinde bu sezon birbirinden yeni bir çok ürünün görücüye çıktığı görülüyor.Bugün Tozlu ürünlerinin yanında sizlere başörtüsü çeşitleri ve başörtüsü bağlama şekillerine değinerek bildi vereceğiz. Tabiki tozlu giyimi ne ait eşarp ve şal örnekleride yazımızın sonundakii galeri kısmına olacak. Tozlu ürünleri bu sene de çok moda olacak gibi görünüyor bu yüzden aşağıdaki galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Bunun yanında Tozlu Giyimi ürünlerine ait fiyatları da aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz. Bu sene Tozlu kıyafetleri sizinde gördüğünüz gibi oldukça ucuz yazımıza başlarken bunu da belirtmek istedim.
tozlu-ferace-fiyatlari

Tozlu Giyimi Başörtüleri ve Başörtüsü Bağlama Teknikleri

Aşağıda Tozlu’ya ait ürünleri ve fiyatları görebileceğiniz gibi sizlere faydalı bir yazı hazırlamak için bu yazımızda başörtüsü bağlama tekniklerine de yer verdik. Tozlu ürünleri sanıldığı gibi sadece örtülü olmayan bayanlara değil ayrıca tesettür giyim markalarını takip eden bayanlarıda hedef kitlesi arasına aldığı için birbirinden harika tesettür elbise modellerini Tozlu da bulabilirsiniz.

EŞARP ve ŞAL BAĞLAMA TEKNİKLERİ

Eşarplarınızı ve şallarınızın başınızdan kaymaması için imdadınıza yetişen toplu iğnelerinizin renklerinin eşarbınızla uyum içerisinde olmasına özen gösterin. Tozlu eşarp ve şalları aşağıda bulabilirsiniz.

tozlu-giyimi-triko-tunik-modelleri

EŞARP BAĞLAMASINA BİR ÖRNEK:

Eşarbınızı ister elinizde, ister düz bir zemine açıp, üçgen bir şekil alacak halde bir kenarını diğer kenarının biraz üstünde bir yerde bırakın.
Daha sonra başınıza alın. Eşarbın iki kenarlarının da aynı yerde bitmesini sağlayacak şekilde ortalayın.
İlk önce bahsettiğimiz gibi eşarbınızla uyumlu olan iğnelerinizinden biri ile çenenizin altından sabitleyin.
Son olarakta iki yana salınmış olan uçlarının ortalarına doğru ikisini birden arkaya alın ve iğneleyin. İğnelerden sadece tutturma noktasına değil yanlara ve üste de yaparsanız kayma problemi yaşamazsınız.
Geniş yaka bir kazak giyiyorsanız bu uçlarını içine aldığınızda işlem tamam demektir.

tozlu-esarp-modelleri

SALAŞ BİR ŞAL BAĞLAMA ÖRNEĞİ:

Öncelikle salaş bir şekilde şal bağlamanız için elinizde kıyafetinize doğru bir şekilde kombin yapabileceğiniz bir şalınız olmalı. Eğer henüz en beğendiğiniz kıyafetle kombin yapacak bir şalınız yoksa aşağıda yer alan Tozlu şal modellerine ve Tozlu Giyimi sitesinde yer alan şallara da bakabilirsiniz. www.tozlugiyimi.com sitesinde Tozlu Giyimine ait örnekleri bulabilirsiniz. Önceden salaş denilince akla bakımsız olan özen gösterilmemiş kişiler anlamı gelirdi. Oysa günümüzde salaş kelimesi bir modayı temsil ediyor.

Eğer giyiminizde salaş bir model kullanmışsanız üzerini şal ile kombin edebilirsiniz. Yalnız bu şalın da modeli salaş olmalıdır.
İşte size şimdi buna emsal olabilecek bir şal bağlama örneğini anlatacağız.

Şalınızı boyuna değil enine doğru tutun. Üzerinden bir karış bırakarak üzerine getirin. Daha sonra başınıza alın ve iki yanını ortalayın.
Çenenizin altından rahat bırakılmış bir şekilde iğneleyin. Çenenizin sağ ve sol yanlarının salaş bırakıldığından emin olun.
Kenarlarını önce sağdan sola, daha sonra altta kalan kısmını yanlara alın.
Bu şekilde oluşturduğunuz şal modelinize hafif bir üçgen görünümü vererek kullanabilirsiniz.

tozlu-tunik-modelleri

Tozlu Giyimi yılbaşına özel ürünleri de birbirinden ilgi çekici görünüyor. Yeni yılda tozlu daha bir iddialı çıkışlar yaparak müşterilerinin gönlünü kazanacağa benziyor. Tozlu’nın yeni yılda şal örneklerini gördüğünüzde içinizin yağları eriyecek ve de bu şaldan bir tane de ben alayım diyebilirsiniz.

tozlu-pardesu-kap-modelleri-fiyatlari

ŞALINIZIN İĞNESİNİ FİGÜRLÜ SEÇEBİLİRSİNİZ:

Artık bir çok takı-toka satılan bijuterilerde kancalı iğnelerin çeşitli figürlü olanlarını bulabilirsiniz.
Bunlardan bir tanesi ile verebileceğiniz bir modeli anlatalım.

Yine yukarıdaki şal örneğinde olduğu gibi üsttten bir karış bırakıp şalınızın kenarını katlayın.
Başınıza aldıktan sonra iki yanlarını eşitleyin.

Çene altından ve yukarıda başınızın ön kısmından tutturun.
Sağ tarafını solun üzerine atarak ikisinin ortasından parmağınızla tutun.
Arkada birleştirdiğiniz bu uçlara almış olduğunuz süslü kancalı iğnelerinizden birini takın.

Arkaya doğru salınmış olarak bırakacağınız şalınızın uçları görüntünüzün daha estetik olmasına olanak verecek. Tozlu’ya ait şal örneklerini de aşağıda bulabilirsiniz.

tozlu-triko-hirka-modelleri-fiyatlari

Tozlu Giyimi Tesettür Modelleri Resimleri

Tozlu yeni moda tesettür modellerini çıkardıkça tozlu giyimi sitesinde de birbirinden harika modellerin yer aldığı incelemelere ulaşabilirsiniz. Örtülüyüm olarak da aşağıda birbirinden güzel tozlu tesettür modellerine yer verdik.

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git