Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Trend Aksesuar Modelleri

Trend Aksesuar Modelleri
21 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

Trend Aksesuar Modelleri

Her yıl olduğu gibi 2016 koleksiyonlarında yine en trend aksesuarlara yer verilecektir. Çocuk, genç, yaşlı demeden her erkek ve kadının önem verdiği en trend aksesuarların başında gözlükler, saatler veya takılar gelmektedir. Erkekler de takılara son yıllarda büyük bir ilgi göstermekte ve bileklik, kolye gibi çeşitli tasarımları kullanmaktadır.

Hatta taşlı küpe koleksiyonlarında yer alan ilginç tasarımlar erkeklerin dahi ilgisini çekmektedir.Kadınlar özel davetlerde birbirleri arasında şık olma yarışına girdiklerinde en büyük yardımcıları aksesuarlar olacaktır. En trend aksesuarlar sayesinde giydikleri kıyafetten çok bu yönüyle ilgi çekecek olan bayanlar, bu sayede hedeflerine kendilerinden emin bir şekilde ulaşabileceklerdir. Birbirleriyle uyumlu olan takıların hissettireceği hoşnutluk ifadeleri sayesinde tüm bir günü yüzünüz güler bir vaziyette geçirebilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan gözlük modellerinde yine kıyafetlerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Renklerini seçerken giyeceğiniz kıyafete göre bir seçim yapacak olsanız da, gözlüğün modelinin yüz hatlarınızla da uyumlu olması gerekir. Aksi halde yüzünüzü tamamen kapatacak olan bu yanlış gözlük seçimleri nedeniyle hoş bir görünüşü yakalamayabilirsiniz. Genellikle kemik çerçevenin tercih edileceği 2016 yaz gözlük koleksiyonlarında cam renklerini ve çerçeveleri dilediğiniz özelliklerde bulabileceksiniz.

Aksesuar-kombinleri
Saatlerde ise bayanlar ekstra bileklik bulunan modelleri seçeceklerdir. Böylece üçlü kombin halinde sahip olacakları saatlerde beyaz ve gold uyumuyla gözlere de hitap edeceklerdir. Takı denildiği zaman akıllara gelecek olan küpe ve yüzük uyumunda ise büyük taşlar ve şans getirdiğine inanılan figürler yine geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ön plana çıkacaktır. Böylece insanlar dekolte kısmına kadar inmekte olan salaş ve bol kolyeler ile rahatlıklarından ödün vermeyeceklerdir. Şıklığı da bir kenara bırakmayan ve her ortamda kendisini iyi hissetmek isteyen bayanlar en trend aksesuarlar ile ön plana çıkacaklardır.Özel yapım bu aksesuarlarda en şık modelleri, uygun fiyata bulmanız için geniş bir aksesuar pazarı sizleri beklemektedir. Genel yılların en gözde olan modellerinin daha şık bir hale dönüştürüldüğü standlara bakarken zevkinizi hitap eden modelleri hemen almak isteyeceksiniz. Böylece yıl içinde kutladığınız birçok özel gün de daha anlamlı bir hale gelecektir.

Trend Aksesuar Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git