Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tuay Karaca 2015 Tesettür Modelleri

Tuay Karaca 2015 Tesettür Modelleri
18 Aralık 2014 tarihinde eklendi,

Tuay Karaca 2015 Tesettür Modelleri

Tuay Karaca 2015 Tesettür Modellerini incelediğimizde birbirinden güzel ürünleri görmek mümkün. Tauy Karaca tesettür giyimde öncü olmak için diğer tesettür giyim markalarından farklı davranarak daha keskin çizgilerle kendi yaptığı tasarımlarda sınırları değiştiriyor.

Tuay Karaca özel moda evinin yaptığı bu güzel tasarımların farklılığı nereden geliyor diye düşününce aslında markanın facebook sayfasını veya kendi sitesini karıştırınca bu farklılığın arkasındaki marjinal felsefeyi anlıyoruz. Örneğin Değişilmez olmak için değişik olmalı insan diyen marjinal marka tasarımcısı Coco Chanel dan örnekler verebiliyor. Bu da markaya tek rengin kullanıldığı bir abiyede bile klasik olmanın ötesine geçerek tamamiyle yenilikçi ve farklı olmasını sağlıyor. Bu fark tabiki kullanıcıların her zaman hoşuna gitmeyebiliyor. Çünkü müşteriler bazen sadelikten bazende modern tasarımlarla yaşatılan nostaljik çizgilerden hoşlanabiliyor. Yani modern kumaşlar ve modern kesimlerle nostaji yakalara sahip elbiseleri isteyebiliyor. Bu durumda ise Tuay Karaca bütün tesettür modellerinde farklı olmak adına yaptığı çalışmalar her zaman müşterilerden olumlu not almasa da bazen yaptığı o kadar farklı tasarımlarla bir çok müşterinin öylece bakakalmasını sağlıyor ki bir anda başka bir markadan elbise almaktan vazgeçip Tuay Karaca’nın mağazalarına koşabiliyor. Bu durum belkide marka açısından tamamiyle istenilen bir durumdur. Ancak yinede bu tutumdan bir çok tesettür firmasının kaçındığını da söylemek gerek.

Tuay Karaca 2015 Tesettür Modelleri Diğer Markalara Göre Ne Gibi Farklar İçeriyor?

Tuay Karaca’nın 2015 tesettür modellerini incelediğimizde diğer bir çok tesettür markasına göre gözümüze çarpan en önemli farkı parlak kumaştan yapılma mantoları oldu. Bunun yanında göğüs kısmından yakalara doğru yapılan tasarımlarla daha dikkat çekici ürünlerin ön plana çıktığını görüyoruz.

Tuay Karaca özel bir moda evi olduğu için bir çok tesettür giyim markasının dışında özel isteğe göre üründe tasarlayabiliyorlar. Bu durum genellikle nişanlık gibi genç kızların ihtişamlı olmak istedikleri günler için gerçekleşebiliyor. Çünkü bu günlerde bayanlar için farklı olmak bambaşka bir duygu. Bununla birlikte bu günlerde erkek tarafınında bayanları kendilerinin özel olduğunu hissettirmesi adına nişanlık gibi özel elbiseler alınırken çok dikkat ederek gelin adaylarının istediğini almaya özen göstermesi gerekiyor. Ancak erkek tarafı ne kadar anlayışlı olursa olsun bazı durumlarda istenilen farklı ve özel elbise bulunamıyabiliyor. İşte tam bu durumda Tuay Karaca ‘nın özel tasarımları imdada yetişebilir.

Tuay Karaca 2015 Tesettür Modelleri Resimleri

Aşağıda yeni sezona ait ürünlerin resimlerini görebilir ve birbirinden farkını inceleyebilirsiniz. Bu galerimizi sade Tuay Karaca’ya ait 2015 ürünlerine ait kıyafetlerden seçmeler yaparak oluşturduk.

Tuay Karaca 2015 Tesettür Modelleri genel olarak bizden olumlu puan alıyor.

Aşağıda görebileceğiniz bu ürünlerden beğendiklerinizi almanızı ortuluyum.com olarak size tavsiye ediyoruz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git