Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tuay Karaca Koleksiyonu

Tuay Karaca Koleksiyonu
28 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür modasının her geçen gün değişen yüzünde, yeni tasarımlarıyla dikkat çeken ” Tuay Karaca ” farklı stillerde ürettiği modellerle 2013 yılına tesettürlü bayanların şık girmesine yardımcı oluyor. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle yazlık giyim modelleri üzerine yoğunlaşan Tuay Karaca, elbise, etek ve tunik modelleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Tasarım harikası koleksiyonundan göze çarpan modelleri sizin için sitemize ekliyoruz. Tesettürlü bayanların yakından ilgileneceklerine inandığımız Tuay Karaca modelleri 2013 yılında sizin de tercihiniz olacak. 

Farklı imaj ve stillerde giyinmek isteyen bayanlara önerebileceğimiz Tuay Karaca koleksiyonu 2013 yılında istediğiniz değişikliği size sunuyor. Farklı tasarımlarıyla göz kamaştıran modelleri ve stil bakımından diğer giyim modellerinden farklı olması, giyim ihtiyacınızda farklı olmanızı sağlayacak.

Tesettür dünyasının nabzını yokladığımız sitemizi her gün ziyaret ederek yeni giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. En son moda haberleri, tesettüre dair gelişmeler ve yeni giyim modellerini kolaylıkla sitemizde bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git