Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tuay Karaca Özel Tasarımları

Tuay Karaca Özel Tasarımları
25 Eylül 2013 tarihinde eklendi,

Özel tasarım konusunda her geçen sezon yeni modelleriyle kapalı bayanların beğenisine sunduğu özel elbise modellerinin yanı sıra, özel gecelerde giyilecek abiye modelleriyle kendinden en çok söz eden isimlerden biri Tuay Karaca.

Tuay Karaca Özel Tasarımları

Tuay Karaca Özel Tasarımları

Tuay Karaca özel tasarım modellerinde elbise modellerine ağırlık verildiği görülüyor. Tesettür dünyasında adının başarıyla duyulmasına neden olan özel elbise modellerini her yaştan bayanın beğenebileceği şekilde tasarlaması da ayrıca tercih edilmesindeki nedenler arasında yer alıyor. En yeni abiye modellerini bu sezonda da bayanların beğenisine sunan tasarımcı, bayanlar için yine birbirinden şık abiye elbise modelleriyle kendinden çok fazla söz ettirecek.

Tuay Karaca Özel Tasarım Abiye Elbise

Tuay Karaca Özel Tasarım Abiye Elbise

Tuay Karaca Abiye modellerinde bu sene görülen çiçekli desenler de oldukça dikkat çekiyor. En yeni modelleri ve en şık tesettür abiye modellerini sizler için seçerek sitemize ekledik. Kolay alışverişi elde edebilmeniz için sitemizi günlük güncellemeye devam ediyoruz. Tuay Karaca abiye elbise modellerinden seçtiklerimizi beğeninize sunuyoruz.

Tuay Karaca Özel tasarım Abiye

Tuay Karaca Özel tasarım Abiye Kırmızı

Tesettür modellerine dair aradığınızı kolaylıkla bulabileceğiniz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni sezona dair elbise abiye modelleri haricinde online bayan giyim satış sitelerindeki indirimli kampanyaları da kolaylıkla takip edebilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git