Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tuğba & Wenn İlkbahar Yaz

Tuğba & Wenn İlkbahar Yaz
26 Nisan 2013 tarihinde eklendi,

İlkbahar ve yaz aylarının girmesiyle Tuğba giyim 2013 koleksiyonu da merakla beklenmeye başladı. Beyaz ve siyah tonların bu sene ağırlıkta olduğu Tuğba & Wenn 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu tesettürlü bayanların ilgisinden kaçmayacak.

2013 Tuğba giyim koleksiyonunda birbirinden farklı giyim modelleri, bayanların görücüsüne çıktı bile. Siyah ve beyaz renklerinin ihtişamı ile bahar aylarına merhaba diyen giyim markası vitrinlerini süslemeye başladı.

Tesettür modasına dair aradığınız son gelişmeleri bulabileceğiniz sitemizde, tuğba giyim ilkbahar yaz koleksiyonunda en çok göze çarpan modelleri sizin için sitemize ekledik. Alışveriş dünyanızın rahatlaması adına paylaştığımız görselleri inceleyerek alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Tuğba Wenn giyimin bu sene yaptığı değişiklikler karşısında tesettür dünyasında büyük gelişmeler de beraberinde geldi. Tesettür şıklığına dair her şeyin düşünüldüğü ilkbahar yaz sezonunda göz alıcı renkleriyle alıcılarının karşısına çıkan giyim markası 2013 yılında da oldukça iddialı olacak.

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git