Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tunik Modelleri

Tunik Modelleri
11 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Tunik Modelleri

 

tunik-modelleri-baskili

Özellikle tesettür giyim için kurtarıcı üst kıyafetler olarak ortaya çıkan tunik modelleri her geçen gün çeşitli ebat ve tarzlarda üretilmeye yayılmaya devam ediyor. Yalnız tesettürlü bayanların değil tunik rahatlığından faydalanmak isteyen tesettürsüz bayanların da oldukça yoğun şekilde ilgi gösterdiği ve rağbet ettiği tunikler her yılın modasına muhakkak eklenmektedir. 2017 Tunik Modasında Yenilikler Her tür yaşam tarzına sahip tesettürlü veya tesettürsüz kadının bir şekilde gardırobunda yer alan giyim parçası haline gelen tunik modelleri her yeni moda sezonunda kendisine muhakkak yer açıyor. 2017 moda sezonunda ise en çok rağbet gören tunik modellerinin triko tunikler olduğu görülüyor. Bol kesim veya boru kesim, renkli desenli veya tek renkli çeşitlerin görüldüğü 2017 tunik modelleri her tarz ve zevke uygun renk ve tasarım skalası ile reyonlardaki yerlini almış görünüyor.

tunik-modelleri-desenli

Tunik modelleri incelenirken tesettürlü bayanlar açısından şıklığı ve tarzının uyumu yanında İslami uygunluğu da söz konusu olmak zorundadır. Tunik Seçerken Nelere Dikkat Etmeli En önemli özelliği dilenen ebatta üretiliyor olması olan tunik modelleri, kadınların kullanmak istedikleri ortama göre birbirinden fazla çeşide ayrılabiliyor. Eğer şık bir davet için seçilecekse tesettürlü bayanlar taşlı paletli tunikler seçebileceği gibi muhakkak altına uygun bir pantolon veya tercihe göre etek de seçmeli ve ton ya da kombine göre renk uyumuna titizlikle dikkat etmeliler. Özellikle siyah kombinlerde kumaş farkının olmaması ton açıklıkları veya ton koyulukları gibi sıkıntıların olmasını önlemek açısından son derece önemli. Tesettürsüz bayanların ise seçtikleri tuniğin boyuna ve mini tercihlerine göre tek parça ile geceyi kurtarmaları muhtemel görünüyor. Yalnızca tunik ve uygun çorap, ayakkabı kombini ile gecenin şıkları arasına girmek kolaylaşıyor.

tunik-modelleri-desenli-kirmizi

Günlük giyim için tercih edilecek tunik modelleri ise kişinin hayat rutinine göre, kişinin yaşam tarzına göre çok daha fazla alt başlığa ayrılabiliyor. Spor, salaş, şık, spor-şık, bohem, elegan, resmi ve benzeri birçok stil mevcut olacağından tunik modelleri de buna göre çeşitlere ayrılacaktır. Bunun yanında bir de yine tesettürlü ve tesettürsüz bayanların seçimlerine dayalı ekstra değişimleri de göz önüne alındığında ortaya binlerce farklı kombin çıktığı görülecektir. İslami giyim kuralları kadın bedeninin örtülmesi ve gizlenmesi temeline oturmakta olan bir dizi maddeden oluşmaktadır. Tunik modelleri tasarımında İslami kurallara önem verilmesi tesettür giyimi seçen bayanların gönül rahatlığı ile tercih edebilmesi açısından oldukça mühimdir.

Tunik Modelleri Resimleri

 

tunik-modelleri-iki-renktunik-modelleri-puanlitunik-modelleri-siyah

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git