Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tunik Modelleri

Tunik Modelleri
10 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Tunik Modelleri

 

tunik-modelleri

Tunik adı verilen üst giyim malzemesi ilk etapta tesettürlü hanımlar için üretilmiş ve piyasaya sürülmüş olmaktadır. Bu tunik modelleri son derece rahat ve işlevsel bulundukça zamanla yayılmış ve tesettürlü olmayan hanımların da ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bir moda malzemesi haline gelen tunik modelleri yaz kış bahar kullanımına uygun kumaş ve tasarım seçenekleri ile reyonlardaki yerlerini almaya devam etmektedir. Yazlık Tunik Modelleri İle İlgili Tavsiyeler Özellikle tesettür giyim tercihi içinde olan hanım müşteriler için önemli olan bazı hassasiyetler göz önünde bulundurulduğunda kumaş seçiminin önemi daha fazla göz önüne çıkmaya başlıyor. Yazlık tunik modelleri seçiminde daha çok efil efl ve hafif kumaşlar seçildiği için firmalar da bu genel tercihe göre üretim yapmak yoluna gidiyor. Ancak burada kumaş şeffaflığı ve kullanan kişinin iç giyimini belirgin hale getirip getirmeyişi gibi pürüzler ortaya çıkmaya başlıyor.

tunik-modelleri-siyah

Yaz sıcağında kat kat giyinmekten hoşlanmayan müşteriler de hesaba katıldığında çözüm tunik seçerken yazlık ürünlerde ilk önce kumaş şeffaflığına dikkat edilmekte gibi görünüyor. Uçuş uçuş rengârenk kumaşlardan üretilen yazlık tunik modelleri içinde tesettüre uygun olmayan bir şeffaflık içinde olan ancak içinize de sinen bir tasarım olmuş ise sizlere b planı olarak tunik modeli içine ince bir astar ekletmeniz önerisinde bulunabiliriz. Kışlık Tunik Modelleri İle İlgili Tavsiyeler Tesettür giyim veya tesettür giyim dışı tercihlerde kullanılan kışlık tunik modellerinde önemli ortak nokta kumaşın kalın fakat ağır olmamasına dikkat edilmesidir. Özellikle uzun tunik modelleri kışın ağır ve hantal kumaşlar kullanılarak üretilmiş ise gün boyu onu üzerinizde taşımak hem yük olacaktır hem de hareket kabiliyetinizi kısıtlayacaktır.

tunik-modelleri-kuyruklu

Kışın zor şartlarda ve soğuk geçtiği yerlerde yünlü tunik modelleri tercih edilebilir. Hem daha yumuşak bir malzeme ile üretilmiş olacaktır hem de çok daha fazla ısınmanızı sağlayacaktır. Özellikle koyu renklerin seçildiği kış giyimde yeni sezonda bu klişeye aykırı olarak renkli modellerin bolca kullanılmış olduğu bilgisini de ekleyerek şık olmanın yanında kullanışa dönem vermenizin günlük hayat içinde işinizi oldukça kolaylaştıracağının da altını çizmek istiyoruz. İlk olarak tunik modellerinin boylarının İslami kaideler uygun olmak zorunluluğu göz önünde bulundurulması gerekir. Eğer etek ile kullanılacaksa tunik modelinin boyunun dize kadar uzuyor olması yeterli olacak iken eğer pantolon ile kullanılacaksa tunik modelinin ise boyunun dizin oldukça altına inmesi en uygun olanı olarak görülür.

Tunik Modelleri Resimleri

tunik-modelleri-iki-renktunik-modelleri-cizgilitunik-modelleri-bordo

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git