Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Ünlü Stil Danışmanı Esra Seziş Nişanlandı

Ünlü Stil Danışmanı Esra Seziş Nişanlandı
21 Haziran 2013 tarihinde eklendi,

Yazın gelmesiyle birlikte düğün telaşı ile sık sık karşılaşıyoruz. Düğün ve nişan sahipleri en anlamlı günleri olacağı için tatlı düğün  telaşının heyecanının içinde farklı duyguların yer alması ve göze hitap edecek en güzel nişan elbisesini giymek her düğünün baş rollerini paylaşan bayanın hayallerini süsler.  Bu ya bir yakınımız ya da medyadan takip ettiğimiz ünlü bir isim olabiliyor. Medyadan severek takip ettiğimiz ünlü stil danışmanı Esra Seziş, sempatikliği ile tesettürlü bayanların ilgi odağı haline gelmeyi başaran isimlerinden biridir. 25 mayıs günü, her genç bayan gibi O da hayalini kurduğu nişan gününe özel abiye modeliyle dikkatleri yine üzerine çekti.

Tesettür modasının nabzı bir yerde tesettürlü abiye modellerinde atar diyebiliriz. Özel gecelere has oldukları için kapalı bayanların dikkatini oldukça çeker. Her sene değişen abiye modelleri arasında trend modaya giren ve isminin daha çok anılmasını sağlayan abiye modelleri, birbirinden farklı tasarımcıların dokunuşuyla işlenir.

Muhafazakar bayanların abiye modeli seçiminde en çok dikkat ettikleri nokta, abiye modelinin tesettür çizgisine ne kadar uygun olduğudur. Bu nedenle öncelikle abiyenin bu özelliğine bakılmaktadır. Piyasada çok fazla kapalı abiye modeli bulunmasına rağmen en çok konuşulan abiye modellerinden birkaç tanesini sizin için sitemize  swarovski taşlı kır düğünü konseptine uygun fuşya ve turuncu zıt renklerin kulanıldığı nişanlık modeli ünlü stil danışmanı esra seziş sitemize ekliyerek swarovski taşın ışıltısını  göz zevkinize eminim akıllarda kalacak çok da konuşulacaktır.

Tesettürlü bayanların beğendiği abiye modellerinden olan seçtiğimiz modeller, tesettür modasının da nabzını yokluyor. Kumaş farkı, tasarım ve desen farkıyla ön planda olan abiye modelleri, muhafazakar bayanların ilgi odağı oldu. Esra Seziş’in abiye modellerine yer verdiğimiz bu yazıda sizin de beğeneceğiniz abiye modelleri ve nişanlıklar olacak. Tesettür dünyasının nabzını yoklayan sitemizi her gün ziyaret ederek farklı giyim modellerini bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git