Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Uzun Kollu Elbiseli Kışlık Gecelik Modelleri

Uzun Kollu Elbiseli Kışlık Gecelik Modelleri
21 Ocak 2014 tarihinde eklendi,

Uzun kollu gecelikler kış mevsimi için uygun olan gecelik modelleridir. Genelde kapalı bayanlarımız bu tarz gecelik modellerine daha çok rağbet etmektedir. Uzun ve kısa olan modelleri de yer alıyor. Hatta anneannelerimizde ve babaannelerimiz de uzun kollu kışlık gecelikleri çok giydiklerini görmüşsünüzdür. Şimdi her ne kadar pantolonlu gecelikler kullanılsa da yine uzun kollu, elbiseli kışlık gecelik modelleri de bayanlarımız arasında rağbet görmektedir. Açık bayanlarımızın da çok severek kullandığı ve hatta genç kızlarında beğendiği bu elbiseli kışlık gecelik modelleri olarak çeşitlerini görmek mümkündür. Genşler genellikle model olarak sempatik ve göz alıcı elbiseli kışlık gecelik seçerken evli ve orta yaş bayanlarımız ise daha sade ama göz alıcı saten tarzı gecelikler tercih etmektedir.  Hal böyle olunca da üretimciler bayanlarımızın elbiseli kışlık gecelik seçimleri konusunda bu kadar farklı çeşit üretmesini de buna bağlamak gerekir.

Ortuluyum.com sitesi olarak da çeyizine ya da kullanmak amacıyla uzun kollu kışlık gecelik modeli bakana bayanlarımıza özel bazı modeller hazırladık. Gerçekten hepsi güzeller. İşte bu güzel uzun kollu elbiseli kışlık gecelik modelleri:

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git