Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Vizyon 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Vizyon 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
10 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür giyim sektöründe marka olarak bayanlar tarafından benimsenen kaliteli üretimlere sahip bir marka da ” Vizyon “ markasıdır. Vizyon, her sene yeni giyim modelleri üreterek tesettürlü bayanların tesettür giyim ihtiyacını doğrudan karşılayan kaliteli markalar arasında yer almaktadır. Elbise modelleriyle özellikle ön planda duran vizyon tesettür giyim, sektörün en çok aranan markalarından biridir.

Vizyon  2013 ilkbahar yaz koleksiyonunda kırmızı rengin ağırlıkta olması, tesettür firmasının yaz aylarında kırmızı tonunu ön plana çıkartacağı olarak da yorumlanabilir. Tunik ve etek modelleri 2013 yılında farklı şekil ve stillerle tesettürlü bayanların ilgisini çekecek.

Vizyon 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunda yine etek modelleri ile dikkatleri üzerine çeken Vizyon tesettür giyim, etek modellerinde de yine ağırlık olarak kırmızı rengi tercih etmiş. Farklı model ve stillerin bir arada toplandığı Vizyon giyimde bu sene bayanlara çok özel giyim modelleri sunuluyor.

Tesettüre dair sitemizden her gün yeni giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git