Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Vizyon 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Vizyon 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
4 Haziran 2014 tarihinde eklendi,

2014 Vizyon Yeni Sezon Koleksiyonu

Vizyon’unuz, sizin güzelliğinizdir.

1974’ten 2011’e kadar inanılmaz bir değişim ile tekstil sektöründe yoluna devam eden firma, müşteri istekleri doğrultusunda hizmetlerini sürdürüyor. Kullandığı malzemesini özenle seçen, dünya modasına uygun, müşterisine yakışacak, beğenilerinden asla ödün vermeyecek dokunuşlar da model üreten bir markadan söz ediyoruz. Titizliğini dikiş detaylarına yansıtan, özenle ve mutlulukla giyilecek enerjik ürünler oluşturan Vizyon ülkemizin dört bir tarafında yer alan seçkin bayiler ile alıcılarına ulaşmayı başarıyor.

Vizyonunuzu değiştirecek modeller

Ağırlıklı olarak klasik çizgilerin duayeni olan Vizyon, 2014 yılı yaz sezonu için hazırladığı koleksiyonda modern stillere de rastlıyoruz.  Detaylarda kullanılan süslemeler ile materyallar çok zevkli ve zarif seçildiği belli, aynı zamanda renk blokları ile zenginleştirilen koleksiyonda ki özel tasarımlar, sizlerin de ilgisini çekecek gibi görünüyor. Abartısız,doğru teferruatlar,trend renkler ve modeller Vizyon 2014 raflarında bizler ile buluşuyor.

Vizyon Bej Abiye Elbise

 Vizyon 2014 Modelleri

Yeni sezon koleksiyonunda, omuz detayları, kap önü kapama formları,yakalar, ceplermanşetler, kemerlerle şekillen modeller ve tuniklerde ki minik derinlikler gibi boydan boya şeritli ve çift düğmeli elbiselerde dikkat çekiyor.

Beyaz, bej, pembe, buz mavisi, lacivert, pudra, turkuaz gibi pastel renkler ile perçinlenen aydınlık bir koleksiyon imajıyla karşımıza çıkıyor. Aradığınız her ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz kreasyon da, gömlekler, etekler, pantolonlar pardesüler gibi pek çok model var. Bir modelin hangi bölümüne hareketlilik kazandırılacağı profesyonel bir hazırlık sürecinden geçtiğinin izlerini taşıyor. Vizyon kırmızı çarpıcı elbise parçaları kullanarak koleksiyonunda dikkat çekici noktalar oluşturmuş. Uyuma öne verdiğini, kullandığı kumaş kombinlerinden rahatlıkla görebilirsiniz, bir de kendi üzerinizde bu kıyafetleri bir düşünsenize fazla aksesuara ihtiyacınız bile kalmayacak. Fresh renkleri seven, Vizyon 2014 modellerini gördüğümde içim ferahladı diyeceğiniz modeller askılarda sizlere ulaşmak için bekliyorlar.

2014 İlkbahar Yaz Vizyon

Size Vizyon katacak kıyafetler galerimizde ki seçme modeller arasındadır. Stilinizi tamamlayacağını umduğum ya da yeni şeyler keşfetmek isteyeceğinize heves ettiğim giysilerle sizi baş başa bırakıyorum.

2014 Vizyon Yeni Sezon Koleksiyonu

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git